Foodblog ROLKA.CZ - 3000 odběratelů - NOVÁ CENA!!!

Pro přihazování v aukcích se musíte zaregistrovat nebo přihlásit!

Registrovat se Přihlásit se
Tento obchod už skončil.
Pro aktuální seznam aukcí se podívejte sem.

Prodáno za: 8 900 Kč

30. 06. 2017 10:15

0    


Nabízím k prodeji vlastní foodblog s krátkým českým doménovým jménem ROLKA.CZ, protože již nemám čas se mu věnovat. 

Aktuálně obsahuje cca 200 originálních receptů. S ohledem na to, že recepty byly každý všední den propagovány na celoplošné rozhlasové stanici, získaly si 3000 odběratelů.

Recepty jsou publikovány každý všední den. Rozřazeny do přehledných kategorií. Newsletter se odesílá každý týden. Uživatelé jsou na Newsletter již natolik zvyklí, že pokud včas nedorazí, ihned se připomínají. :-)

Návštěvnost je tvořena většinou příchodem z Newsletterů, protože web nebyl nikde jinde propagován a uživatelé jsou navyklí si počkat na email. Foodblog byl totiž určen především pro posluchače, kteří si nestihli zapsat recept ve vysílání v rádiu. I přesto nasbíral od října 2016 necelých 80K PV. 

Rád bych, aby se mi vrátily především náklady s provozem, kam jsou započítány náklady na provoz domény a hostingu. Web dále obsahuje koupené profesionální fotky z databáze Depositphotos.com (přenechám účet kvůli právům k fotkám) a obsahuje také prémiový účet na Mailpoet (prémiový účet poběží ještě v placené verzi cca půl roku), který automaticky rozesílání nové příspěvky mailem. 

Foodblog obsahuje reklamy od sKliku. CTR je zde vysoké, pohybuje se kolem cca 2,08. Reklam je tam však velmi málo, nechtěl jsem uživatele zatěžovat přílišným reklamním sdělením, i přesto je počet kliků v počtu zobrazení vysoký.

K blogu jsou založeny sociální účty na Facebooku a Twitteru s uživatelským jménem RolkaCZ, byly používány však minimálně, respektive vůbec, protože jsem na to neměl čas. I tyto účty rád přenechám. 

Souhrn výhod:

- krátký doménový český název ROLKA.CZ

- 3000 pravidelných odběratelů Newsletteru

- 200 originálních receptů

- profesionální zakoupené fotky k receptům

- zakoupený prémiový účet u Mailpoetu

- vysoké CTR u sKliku

- běží na aktuálním Wordpressu

- šifrováno pomocí SSL

- podpora pro vyhledávače, všechny recepty zaindexovány

- související účty na sociálních účtech RolkaCZ