Affiliate web vyber-darku.cz

Pro přihazování v aukcích se musíte zaregistrovat nebo přihlásit!

Registrovat se Přihlásit se

4 000 Kč


4 000 Kč


Koupit teď

13. 03. 2018 08:24

0    


Dobrý den,

protože končíme s affiliate oblastí, rád bych Vám nabídl portál připravený na affiliate marketing (výběr dárků). Web jsme kupovali a nechali doprogramovat plugin na vyhledávání a doporučování tipů na dárky podle různých parametrů. V současnosti jsou odkazy už nefunkční, omezili nebo zrušili jsme naše affiliate účty.


Předáme kontakt na tvůrce plug-inu pro možnost doprogramování importu tipů na dárky. V současnosti je nutné vkládat vše ručně.
Dále je web plný textů o kupování dárků pro různé kategorie lidí, které je snadné doplnit o affiliate odkazy na různé weby.


Zároveň je součástí webu i sekce svátky, kde je informace o svátku pro každý den. I tyto články je možné doplnit o affiliate odkazy generující provizi.


Doporučujeme se webu a FB skupině (skvělé tipy na dárky) věnovat, když jsme přidávali na FB denně dárky (předvánoční období, Valentýn a další podobné příležitosti), byl affiliate obrat cca 500 Kč týdně. 

Web prodáme za 4 000 Kč + DPH (jsme plátci).


Jsme si vědomi spousty chyb na webu, ale již nemáme sílu ani ochotu se do toho pouštět, protože se chceme věnovat jinému projektu.

Můžete psát PM. Rád odpovím.