E-shop dropshipping www.kryt-na-telefon.cz

Pro přihazování v aukcích se musíte zaregistrovat nebo přihlásit!

Registrovat se Přihlásit se
Tento obchod už skončil.
Pro aktuální seznam aukcí se podívejte sem.

Prodáno za: 0 Kč

11. 10. 2019 17:58

0    


Prodám zcela nový e-shop na řešení Prestashop. E-shop nabízí mobilní příslušenství, zejména pak kryty na telefony. Nyní je tam přes 40 000 ks zboží. Zboží se automaticky aktualizuje a objednávky jsou automaticky odesílány dodavateli, který je okamžitě po obdržení odesílá. O stavu objednávky a výši Vaší provize jste pravidelně informováni v přehledném prostředí administrace. Za prodané zboží Vám náleží provize ve výši až 37%.

Na e-shopu jsou nejrůznější vychytávky jako např. jednokrokový košík, SSL certifikát zdarma. Grafika je pouze úprava přes css default šablony. Všechny moduly jsou původní, e-shop je díky tomu velmi stabilní.

Napojení na google nákupy, zboží, heureka je samozřéjmostí, stéjně jako vložení konverzních kódů pro retargeting, remarketing...

Náklady na e-shop jsou takřka nulové, vše je nyní nastaveno. E-shopu se stačí pověnovat na 10 minut (vyplnit obch. podmínky, kontakty...) a můžete ihned registrovat na zbožové porovnávače.

Po zakoupení a zaplacení obdržíte email s přístupy na hosting, administraci e-shopu, adminu dropshippingu, emaily a XML feedy pro nejrůznější zbožové vyhledávače a porovnávače.

Pro nové inzerenty mohu zařídit kredit na seznam 2000,-Kč a kredit na google 1000,-Kč zdarma!

Možná je také podpora a pomoc s nastavením zbozi.cz, propojení přes firmy a sklik, vložení konverzniho kodu. Pomoc s registrací na heureka, propojení účtu google, registrace na google nákupy atd.

Blíží se přeci Vánoce a tak pevně věřím, že vynaložená (nízká) částka do e-shopu se Vám vrátí a ještě vyděláte.