Prodám výdělečný jednoproduktový eshop

Pro přihazování v aukcích se musíte zaregistrovat nebo přihlásit!

Registrovat se Přihlásit se

20 000 Kč


100 000 Kč


Koupit teď

22. 02. 2020 08:54

0    


Nabízím k prodeji fungující mono-produktový eshop postavený na platformě WooCommerce. Primární doména: http://belicifix.cz


Eshop nabízí a úspěšně prodává velmi poptávaný produkt na bělení zubů a díky cenovým podmínkám a dodacím lhůtám našel neobsazený prostor na trhu, který zatím není plně čerpán – viz. použité nástroje online marketingu.

Důvodem prodeje je můj plán věnovat se jiným větším projektů, na rozvoj tohoto projektu mi již nezbývá čas.

Základní údaje o eshopu:
• Stáří e-shopu: eshop od plného spuštění běží 1 měsíc
• Návštěvnost od 6.1.2020: 4953 UN
• Aktuální stav skladu: Skladem cca 70 kusů produktu
• Nákupní cena 1ks produktu je cca 30,-Kč, prodejní cena 1kc produktu je 399,-Kč „v akci“ (každý den chodí objednávky, je dost pravděpodobné že do prodeje eshopu ještě nějaké zboží dokoupím) + Obalové materiály.
Obrat 13965,-Kč od 6.1.2020
• Zisková marže - 10000,-Kč za stejné období (po odečtení nákladů na daně, dopravu, marketing a nákup zboží)

Vše rád doložím případným zájemcům, nebo ukážu na osobním setkání :) 

Celý obrat, návštěvnost a povědomí eshopů získán pouze pomocí Facebook – sdílení. Zdaleka nevyčerpaný online a off-line marketingový potenciál. Nicméně nový majitel získá běžící a úspěšný eshop s optimalizovaným marketingem na Facebook a může se tedy ihned zaměřit na nové marketingové nástroje a kanály pro další zvyšování prodejů, UN, konverzního poměru, atd.


Veškeré objednávky odesílám skrze přepravní společnost GLS, je zde možnost využít i jiné společnosti jako např: Česká pošta, Zásilkovna, PPL atd...

Je zde sjednaná i platební prána od Comgate, takže než aukce skončí, tak bude nasazena i platební brána

Obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů pro kupující/spotřebitele plně v souladu s platnou legislativou.

Po dobu 2 měsíců po prodeji eshopu, budu novému majiteli v rámci svých časových možností k dispozici na poradenské bázi bez nároku na odměnu.

Platfroma WooCoomerce, na které je eshop postaven, také nabízí zatím nevyužité možnosti, rád se podělím o své nápady s novým majitelem.

Prodejní cena e-shopu: 50000 Kč bude Kup teď, aukce bude začínat od 10000,-Kč – (k cenám je při prodeji nutné připočítat DPH).

 

Více info na info@viralio.cz