Prodej webu (AI), generování textu, obrázků, zvuku.

Pro přihazování v aukcích se musíte zaregistrovat nebo přihlásit!

Registrovat se Přihlásit se

3 500 Kč


25 000 Kč


Koupit teď

16. 12. 2023 21:49

0    


Prodej inovativního webového projektu s využitím umělé inteligence.

Prodám moderní a inovativní web s umělou inteligencí, který vám poskytne neuvěřitelnou konkurenční výhodu ve vašem podnikání. Tento web je vybaven špičkovým softwarovým systémem, který využívá nejnovější technologie umělé inteligence a strojového učení.
Který využívá pokročilé algoritmy umělé inteligence k zajištění jedinečné a personalizované uživatelské zkušenosti. Tento web je kombinací funkčnosti, interaktivnosti a intuitivního designu.
Díky této inteligentní platformě můžete zautomatizovat mnoho procesů ve svém podnikání, zefektivnit rutinní úkoly a získat cenné vhledy pro strategické rozhodování. Systém dokáže například analyzovat data, předpovídat trendy, personalizovat obsah, odpovídat na dotazy zákazníků a dokonce i generovat obsah.
Chcete investovat do revolučního webu, který je poháněný nejmodernější technologií umělé inteligence? Máme pro vás perfektní příležitost!

Hlavní funkce tohoto webu zahrnují:


Personalizované doporučení: Díky inteligentnímu systému analýzy preferencí a chování uživatele, tento web dokáže nabízet personalizované doporučení a obsahově relevantní informace.
Chytré vyhledávání: Uživatelé mohou využít přesnější a efektivnější vyhledávací funkce díky algoritmům strojového učení, které se naučí rozpoznávat vzorce a preference uživatelů.
Automatické překlady: Tento web je schopen automaticky přeložit obsah do různých jazyků pomocí pokročilých algoritmů zpracování přirozeného jazyka.
Chatbot asistence: Samozřejmostí je možnost komunikace s chytrým chatbotem, který je schopen poskytovat informace a odpovědi na otázky uživatelů v reálném čase.
Tato jedinečná příležitost nabízí nejen inovativní webový projekt, ale také obrovský potenciál v oblasti personalizace, zlepšení uživatelské zkušenosti a generování vysoké návštěvnosti.

PLATEBNÍ BRÁNY: PayPal, Stripe, Molile, Mercadopago, PayTm, Iyzico, Midtrans, Flutterwave, Duitku, Yookassa, RazorPay, Paystack, Bankovní převod.


LZE NASTAVIT DALŠÍ MANUÁLNÍ PLATBY:
BTC, LTC, Ethereum a jiné..

Součástí prodeje je:


Web spolu s kompletním návodem k instalaci a dokumentací. Webová stránka je profesionálně navržena a připravena k použití. Návod k instalaci vám poskytne jasný krok za krokem průvodce, jak jednoduše nastavit webovou stránku na vašem zařízení. Dokumentace obsahuje podrobné informace o funkcích a možnostech webové stránky. Vše je připraveno, abyste mohli snadno a rychle rozjet vlastní web. Jestli máte zájem, neváhejte mě kontaktovat.