JiriLiska

Moje služby

Zdravím

Jmenuji se Jiří Liška a více než 5 let dělám všelijaké projekty v redakčním systému Wordpress. Mám za sebou více než 100 spokojených klientů,kteří se rádi vrací a další stále přibývají! Jsem tedy schopný zrealizovat Vaši stránku přesně podle Vaších představ a potřeb.

Účastním se různých seminářů, kde zjišťuji nejnovější trendy v IT světě a web designu, tudíž vím jak zaručit, aby Vaše stránka rostla a rapidně stoupala jejich sledovanost (V pár případech i o desítky tisíc za den), to není špatné, že?

Jedny z nejdůležitějších vlastností, které mám je rychlost tvorby webu (Když se domluvíme, programuji i 14 hodin denně při příplatku) tudíž web je z 95% do týdne hotov. Druhý vlastnost je cena, za kterou vaší stránku udělám... (budete si moci vybrat, zda se domluvíme na pevné cenně nebo platu na hodinu, podle toho, jak to pro Vás bude peněžně výhodnější)

Budu velice rád za každou nabídku a do pár hodin máte ode mne odpověď v podobě několika šablon, ze kterých si budete moct vybrat, která se Vám nejvíce líbí a z ní pak postavíme Váš web snů!

Budu se těšit, na případnou spolupráci :-)
MŮJ WEB

200 Kč
Hodinová sazba
N/A
Hodnocení
N/A
Spolehlivost