Napsání a publikace PR článku do VIP Novin

Informace o nabídce
Cena 700 Kč
Objednat
Hodnocení N/A
Spolehlivost N/A
Popis nabídky

Napíši a publikuji váš PR článek do VIP Novin. 

Fotky klidně dodám vlastní.

 

Zde jsou výhody proč publikovat váš PR článek do VIP Novin:

 

PR články nejsou na webu oficiálně označeny jako PR články, ale jsou zařazeny do tématických kategorií s běžnými články.
Vizuální obsah: Do PR článku lze vložit až 3 fotografie, nebo až 3 videa (lze i kombinovat). Můžu dodat i vlastní fotografie zdarma.
Odkazy: PR články můžou obsahovat až 3 odkazy.
Široký rozsah: Měsíčně navštíví VIP Noviny kolem 200-400 tisíc lidí. Viz údaje z google analytics.
Email marketing: Všechny publikované články jsou automaticky zasílány do emailových schránek tisíců čtenářů, kteří se přihlásili k odběru.
Sociální marketing: Díky našemu pluginu Blog2Social jsou všechny články zasílány automaticky na 13 profilů sociálních sítí (Facebook – osobní profil, Facebook – stránka VIP Novin, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, VKontakte, Bloglovin, Tumblr, Torialm Flickr, Diigo, Reddit)
Vybrané (nekomerční) články jsou propagovány ve FB skupinách, čímž se celkově zvyšuje návštěvnost VIP Novin a také publikovaných PR článků.
PR články, které píši já, jsou vždy napsané tak, aby byly pro čtenáře zajímavé a měly pro něj vysokou informační hodnotu.
Články publikované ve VIP Novinách jsou publikované napořád. Mají tudíž skutečný SEO dopad pro vyhledávače a jedná se o výhodnou investici.
VIP Noviny nejsou žádným smetištěm PR článků. Jsou zde publikovány především hodnotné nekomerční články, které jsou pro čtenáře zajímavé. PR články tvoří pouze 7% obsahu webu.

 

Vyhrazuji si právo odmítnout PR článek, který je protizákonný, nemorální, nebo pobuřující k násilí.