Know-how pro efektivní využití neplacené propagace na FB - hromadné sdílení do skupin

Informace o nabídce
Cena 650 Kč
Objednat
Hodnocení N/A
Spolehlivost N/A
Popis nabídky

Marketingový potenciál sociálních sítí a především FB je v dnešní době opravdu obrovský.

Poskytuje Vám dvě možnosti využití:

1) Placená forma propagace - zaplatíte určitou částku a pomocí marketingových nástrojů facebooku zacílíte přímo na konkrétní cílovou skupinu, kterou potřebujete. První nevýhodou placené propagace je vysoká cena. Druhou nevýhodou a celkem zásadní problém této formy reklamy je nepřesnost údajů, které Vám FB ukazuje. V mnoha případech zkresluje data ve svůj prospěch.

2) Neplacená forma propagace - zdarma můžete sdílet Vámi zvolené příspěvky - na svém profilu, na stránkách, v komentářích, ve skupinách atd. Velkou výhodou je to, že svůj příspěvek dokážete dostat k desetitisícům uživatelů a úplně zdarma. Nevýhodou této formy propagace je to, že si ji FB neustále hlídá a podle svých aktuálních algoritmů vyhodnocuje Vaše chování. Když zjistí, že se na síti chováte jinak než je obvyklé, jednoduše Vás zablokuje, dočasně, nebo taky trvale. Případně Vám rovnou zruší účet. A budete mít smůlu, ať je Váš příspěvek sebelepší.

Předmětem této nabídky je předání získaného know-how pro efektivní využití FB skupin a jak se vyhnout, nebo velmi výrazně oddálit blokaci ze strany FB. 

Reference z čerstvě spuštěných FB stránek, kde jsem dokázal během týdne úplně novou stránku a její příspěvky zobrazit 100 000+ uživatelům:

FB - marketingmarketing - FB

marketing - FB

marketing - FB

marketing - FB