Novinky & změny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Registrace: 17.09.2012
Jo, to byl pěkný průser. Ale byla to lekce, za kterou jsem vděčný. Několikrát jsem tu psal, že nemůžu používat IČ. 1 a 1 je ?

Jinak, když už je tu zmíněn Šubrův blog: Elite Invest - vybrané prachy a všechny "promrdané" v sázkovce. Kdopak za ním stal? Jiří Šubr. Dneska si na Webtrhu hraje na seriozního podnikatele a přitom pod jiným nickem (nicky) dělá na jiném (jiných) fóru (fórech) levotu pořád. Nehodlám ho řešit. Já "pí...oviny" dělal, někdo je dělá pořád.

Ani bych se nedivil kdyby nick "testxxx" byl jedním z jeho multiaccountu.

Osobně lži, které o mě šíří tihle "pí...sové" typu Šubr a spol. neřeším. Zatím!

Důvod proč jsem chtěl dát tomu klučinovi šanci? Vytáhnout ho ze sraček, pokud to ještě jde.

PS: Snad jsem dal všechny vulgarismy do uvozovek. Jestli jich je moc, tak sorry.

testxxx
WD Trader: N/A/5

Registrace: 11.02.2012
Asi si necetl ten blog, protoze te tam lici jeste v celkem dobrem svetle.
Ale tak podvodnik se znazi vzdy rychle zmenit tema.
A to je lez, ze si spoustu lidi vubec nevyplatil nebo jim vyplatil jen malou cast?

Mac

Kámo, verdikt soudu je jasný a soud byl veřejný. Mohl ses ho zúčastnit i ty. Hodně zjednodušeně: "Pokud chceš ještě někdy používat IČ, vyrovnej pohledávky!" A to plním, ale ani se dvěma zaměstnáními je nevyrovnám ze dne na den. Neříkej mi, že jsi až tak natvrdlý, aby si nepochopil, že to je tak a ne jinak.

Nemyslíš si, že kdybych byl podvodník, jak tvrdíš, tak jdu sedět? Průser a podvod nejsou synonyma! A za další, jak jsem reagoval na tvé hodnocení jinde: Já jsem z těch sraček venku, ty jako všichni z CZEmka v nich jedete pořád. Je to tam pořád to samé - Kvůli drobným se promujou ilegální sračky. Otázka času, než za těmi mřížemi "s ptákem v řiti" skončí někdo z vás.

Na blogu o mě Šubr píše celkem slušně, to máš pravdu. Tehdy jsem ho považoval ještě za celkem dobrého týpka. Ale určitě víš, že mě na Webtrhu a CZEmku označil za "chorého gamblera". A taky určitě víš, že ten sráč, co rád ukazuje prstem, vzal od lidí pod záštitou "investice" prachy a "promrdal" je v herně. Ptám se tedy, kdo je chorý gambler?

Navíc, proč moji minulost vytahuješ v topiku, který se mnou nijak nesouvisí a navíc nesouvisí ani s Webdealem?

Rozklikni si můj profil tady, a pak ten svůj. Proč nemám problém zveřejnit svou identitu já a proč svou identitu máš problém zveřejnit ty? Já to vím moc dobře. ;-)

Nemusíš reagovat. To jsou otázky, na které si odpověz sám. Já je znát nemusím. Respektive, už je znám.

Osobně zatím nemám problém s tím, že mě veřejně špiníš. Čas ztrácíš ty, ne já. Nevím, nejspíše sedíš doma na zadku, pobíráš dávky a máš ho spoustu na vymíšlení "p...ovin". V tuhle chvíli nemám důvod tvé urážky řešit, ale dávej si bacha, abys nepřekročil hranici.

gransy

Registrace: 06.12.2010
Sem si vsiml ze ten idiot Król permanentne spamuje vsechny prispevky na FB u Wedosu :D Zoufalej pokus ...
Subreg.CZ - ICANN Accredited Registrar
 ANYCASTDNS.CZ se v testu dnsperf.com vyšplhala na 19.pozici

Wladass
WD Trader: 4.43/5

Registrace: 13.09.2011
To ale dělá i Kolesa :D :D a to je taky idiot :D
Největší ceník domén na českém internetu. Vše pro geeky na Geekforum.
 .online domény za super ceny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Registrace: 08.08.2012
Kolesa je borec, ne idiot! To je rozdíl. :)

gransy

Registrace: 06.12.2010
Jenze cist Kolesu je k pousmani, Krol je jen ubohej spammer.
Subreg.CZ - ICANN Accredited Registrar
 ANYCASTDNS.CZ se v testu dnsperf.com vyšplhala na 19.pozici

Kohy

Tak tak Kelišová! :)

Mac

Nechceš koupit, když už tam je i to přirovnání? :D

Kohy

Návštěvnost z Google Analytics poskytneme na přání (měří přesně). :)

Jiří Rostecký
WD Trader: 4.5/5

Registrace: 19.11.2010
Mac píše:
Nechceš koupit, když už tam je i to přirovnání? :D

Uvažoval jsem nad tím, ale nakonec ne. Neměl bych na to čas.

Přirovnání mě překvapilo.

Mac

Kohy píše:
Návštěvnost z Google Analytics poskytneme na přání (měří přesně). :)

Ve své podstatě prostě dobrý magor. Unban pro Nekrose!!! :D

peeeeta
WD Trader: 4.83/5

Registrace: 02.09.2012
Jiří Rostecký píše:
Tak už Netujeme prodává. :-)
https://webtrh.cz/234461-prodam-nadejny ... vy-magazin

Tak to bylo jasné. Jen se nevědělo kdy :).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Bacon

Registrace: 17.04.2011
manasekp

Registrace: 29.10.2013
lol ten chlapec ma urcite velky potencial :D

Bobb11

Registrace: 13.09.2012
:D:D:D tak jestli má 15 let, tak má do budoucna skvělou kariéru :D

Jan Paluska

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Registrace: 14.02.2011
Téma o Michalu Królovi zde již existuje a proto jsem témata sloučil :) klidně pište sem, je zbytečné to tu mít 10x
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 EasyAd verze 1.0

peeeeta

Jan Paluska: jak je vidět tak se ještě asi najdou lidi, kteří Michala neznají a ani si nenajdou již založená témata o něm.

Dříve než s někým začnu obchodovat, tak si o něm něco zjistím a nebo si to nějak pojistím (smlouva).
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac

peeeeto, ale znají a dobře, ale je to stále POP téma, na kterém se dá snadno přiživit (zviditelnit se) a borci žijou v domnění, že když ho roztahají do X topiků vytěží z něj více. Prostě borci bez kšeftu tohle odjakživa rádi. Zakruť hlavou, usměj se a jde se dál. :-)

peeeeta

No tak to mám asi odlišné myšlení, jelikož na tomhle bych se zviditelnit nechtěl natož nějak přiživit, ale vrána k vráně sedá ;).
Jo jinak hlavou už kroutím nějakou dobu a jestli to nevidíš, tak se při tom i směji :D
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac

Spíše odlišnou zkušenost, ale to nějak neřeš.

Chtěl jsem ti dát odpověď na tohle: "jak je vidět tak se ještě asi najdou lidi, kteří Michala neznají a ani si nenajdou již založená témata o něm." Asi nešikovně, no. ;-)

Wladass

Ale jo, já mu fandím. Alespoň poukazuje na to, jaký jsou lidi v dnešní době idioti :) Sice způsobem poněkud "jiným", ale poukazuje. Kdo tohle v 15ti dokázal :)

Jan Paluska

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Ale jo, já mu fandím. Alespoň poukazuje na to, jaký jsou lidi v dnešní době idioti :) Sice způsobem poněkud "jiným", ale poukazuje. Kdo tohle v 15ti dokázal :)

V tom s tebou souhlasím, pokud těmi lidmi myslíš přímo jeho. To, že má BAN kam se podívá, v ČR už neprodá ani hřebík, hrozí mu tahanice po soudech apod. a jelikož stejně žije pořád u rodičů tak to odnesou oni tak to mi nepřipadá zrovna jako ukázka toho, jací jsou lidi idioti. To mi příjde jako ukázka výše jeho IQ ...
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 EasyAd verze 1.0

Wladass

On z toho stejně vyvázne. Tady jde spíš o to, že jsou ostatní blbí, že si nezjistí s kým "obchodují" resp. v těchto případech, chtějí obchodovat. 1000x se o něm píše, tak jako se 1000x točí reportáže o tom, jak nenaletět podomním prodejcům a lidi to 1000x budou kupovat a ještě 1000x naletí takovým, jako je Król :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se