Podnikání

PeKr
WD Trader: N/A/5

Registrace: 20.04.2017
Při prodeji zmrzliny ve stánku se velmi často dostávám do styku se studentkami, některé jsou komunikativní a sympatické.
Rády přijmou pozvání na rande a pokec.

Jedno mají společné (ne ne..Macu to nemyslím :) ) je to nedostatek financí a zájem si peníze vydělat.
Napadla mě jednoduchá věc chodící živé reklamy - studentky.

Jasně není to nic nového, ale myslím si, že organizace a náročnost agentury není složitá. Je zde obrovský prostor pro kreativitu.. kostýmy, doplňky..

Uvedu příklad kreativity:

Studentka oblečená v kostýmu zdravotní sestřičky s čelenkou kde je vhodně umístěn svítící červený zdravotní kříž má na zádech osvětlený reklamní poutač ( váží necelé 2 kg a jeho váha je rovnoměrně rozložena to mám již zjištěné) se pohybuje po hlavní třídě ve večerních hodinách.

Roznáší akční vstupenky na diskotéku a jako dárek rozdává prezervativy (nízko nákladové položky). Reklamní texty na poutači a mluvená osnova je již na domluvě.

Setkali jste se jako zákazníci případně máte zkušenost s provozováním podobné agentury?

Děkuji za Vaše názory

katalog
WD Trader: 4/5

Registrace: 03.04.2013
Mac
WD Trader: 4.57/5

Registrace: 17.09.2012
Co přítelkyni, tu už si se svými záměry s mladými po penězích lačnícími studentkami seznámil? Co ona na to? Měla stejné nadšení pro věc jako ty nebo chytla nervy a chtěla tě zabít? Jste ještě spolu? Dáš mi na ni číslo? :-D
Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.
» Hej Karviná!!! » Zdar Ostravo!!! » iDroid.cz » Okresní přebor
 Do Karviné přijede Dukla

Hagen
WD Trader: N/A/5

Registrace: 09.05.2017
Stará jde vždy stranou :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se