Přehled poptavek

Informace o poptávce
Za zakázku dostanete 76000 Kč
Kategorie Vývoj a programování
Datum přidání 26. 06. 2019
Stav Aktivní
Přihlásit se na poptávku
Popis nabídky

Zdravím všechny,

Máme aktuálně tento web https://www.worktest.cz, který plánujeme předělat a hledáme ideální řešení.

Na webu je tzv informační část tj. samotný web a pak máme eshop, kde si lidé mohou koupit test. Test probíhá na vedlejší platformě, která není součástí předělání. Obě platformy mezi sebou komunikují na základě xml. Na webu worktest proběhne registrace a zaplacení. Dále jsou mailem zaslané přístupové údaje do testovací platoformy, kam se zasílají skrze xml.

Aktuální funkce eshopu jsou slevové kody a affiliate systém.

V zásadě nám jde o jednoduché webové rozhraní, s hezkým designem a jednoduchými kroky pro objednání. Velký důraz klademe na rozdělení částí webů B2B a B2C. B2C klienti si objednávají v eshopu a B2B si kupují větší balíčky, které nabízíme na základě jejich poptávky - většinou z formuláře. Součástí požadujeme také mutace pro AJ, SJ, RJ - natextujeme a plníme si sami.

V jednoduchosti nám jde o toto:
- Kompletní předělání webu - design, kod, nasazení atd.
- Kompletní předělání eshopu - design, kod, nasazení
- Vymyšlení jednoduché strategie, aby člověk nakoupil

Zadaný rozpočet je orientační, nemáme představu o ceně.

Doporučujeme si projít objednávkový systém, jak vše funguje. Vytvořili jsme slevu, která platí do konce tohoto týdne. Kupón: "novyeshop75". Jednak získáte představu o produktu, ale také plnohodnotný test.

Zašlete prosím přibližnou cenu s kalkulací podle položek. Pokud zde najdeme ideálního kandidáta, můžeme se sejít a doplnit si detaily. Nemáme preferenci agenturu ani jednotlivce, ale vyžadujeme kvalitní a fungující systém.

Diskuze k poptávce
Diskuze je přístupná pouze registrovaným uživatelům.