Přehled poptavek

Informace o poptávce
Za zakázku dostanete 1 Kč
Kategorie Marketing
Datum přidání 18. 03. 2021
Stav Aktivní
Přihlásit se na poptávku
Popis nabídky

Jsme SEO agentura Topranker a hledáme pro externí spolupráci šikovné lidi, kteří dokážou vytvářet kvalitní komentáře s aktivními zpětnými odkazy za dodržení následujících požadavků:

  1. Příspěvky musí být v tematicky spojených diskuzích, pod tematicky shodnými články, blogovými příspěvky, atd. (různá fóra, různé další druhy diskusních webů)
  2. Příspěvek musí být dlouhý alespoň 300 znaků a musí obsahovat aktivní zpětný odkaz (neaktivní odkazy nebudou přijaty)
  3. Pouze jeden odkaz na danou doménu, tzn. co příspěvek, to unikátní doména (v průběhu delší spolupráce se může stát, že se téma začne vyčerpávat, ale vracet se na druhé kolo na stejné domény bude možné až po vzájemné dohodě).
  4. Při odesílání reportu musí být alespoň 75% komentářů stále aktivních (v případě velké míry moderace příspěvků je třeba některé dodělat).

 

Předchozí zkušenosti s linkbuildingem jsou samozřejmě vítáni, nejedná se však nutně o podmínku. Pokud máte vážný zájem o spolupráci, můžeme vám poskytnout všechny informace potřebné k vykonávání práce. Hledáme lidi, kteří si váží své vlastní práce a snaží se ji dělat poctivě. V případě pozitivních zkušeností se naše spolupráce může dále rozvíjet. Můžete získat zkušenosti v oblasti SEO a objevovat nové cesty, jak nadále růst.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že nebudeme přehlížet různé pokusy práci zanedbávat. Automatický spam, duplicity příspěvků, nedodržení postupu nebo přidávání komentářů do nesouvisejících diskuzí bude penalizováno snížením, nebo celým odebráním odměny za práci.

Pokud někdo automaticky rozešle duplicitní příspěvek, bude to pro něj pouze ztráta času, za kterou nic nedostane. Na druhou stranu jsme ochotni patřičně ocenit každého, kdo svou práci bere vážně a na koho se dá spolehnout.

V případě zájmu mě pro další podrobnosti kontaktujte na linkbuilding@topranker.cz

Diskuze k poptávce
Diskuze je přístupná pouze registrovaným uživatelům.