Přehled poptavek

Informace o poptávce
Za zakázku dostanete 66500 Kč
Kategorie Vývoj a programování
Datum přidání 14. 05. 2021
Stav Aktivní
Přihlásit se na poptávku
Popis nabídky

Máš ruce? Umíš PHP? Chceme tě!

 

BOLD je dynamická, mladá,.. no hlavně firma, ve které pracují lidi jako třeba já. 

 

Ahoj! Já jsem Honza. Starám se u nás o backend kód a tým jako Full-Stack Developer a na pohovoru pokecáme taky spolu. Poslední dobou bych potřeboval ještě jeden pár rukou a všichni víme, že další mi už nevyrostou. Je toho hodně, ale když dáš ruce k dílu, tak si dáme třeba counter-strike, náš frontenďák David se rád přidá a rozseká nás.

 

Vyvíjíme na míru větší i menší firemní systémy (ERP), webovky a různý specifický srandy. Práce je hodně různorodá a není to jen sekání formulářů. Občas je potřeba se rozhodnout rychle, a tak je důležité to probrat s týmem. Naštěstí jsou tu všichni normální a konstruktivní debata nebo brainstorming je jasná věc, nikdo nekouše.

 

Všechny nové projekty řešíme v PHP8 s MySQL a frontend zobrazení se napojuje JS/jQuery. Design má v malíku David, ale ty bys neměl mít problém s Ajaxem a obecně s tlačením dat do frontendu. Technologie se snažíme furt posouvat, když budeš chtít, tak si sáhneš i na nějaký Node.js a NoSQL. Bude fajn, jestli už znáš alespoň okrajově nějaký PHP framework (např. Nette), ať se vyznáš v MVC. My sypeme CodeIgniter 4, jeden z těch jednodušších frameworků. Nedávno jsem naprogramoval skvělý jádro pro všechny projekty, které taháme z BitBucketu a hážeme na Ubuntu pomocí Deployer.

 

Ale ať furt nekecám o práci. Je nás tu kolem 15 lidí a dress code u nás nečekej. Na Slacku si pravidelně posíláme memečka pro zlepšení dne, máme kolektivní Spotify playlist, po vzoru ostatních i kávovar, klimatizaci a další perky kanclů v Karlíně. Cítíš se zrovna asociálně? Home office. Nebo je ti blbě? Sick day. A když tě přepadne mlsná, tak v kuchyňce je vždycky nějaký ten snack.

 

Zaujalo tě to? Tak se ozvi, rádi tě uvidíme nebo uslyšíme. Pokud nemáš ruce, ale zvládneš programovat, tak samozřejmě taky - HR mě upozornilo, že titulek může být trochu diskriminující, ale snad je jasný, jak to myslím.

 

Tak zatím a snad brzy u nás! (smutně koukám)

 

Napiš nám přes e-mail jobs@bold-interactive.com nebo zavolej na +420 734 724 981

Plat: 40 000 - 70 000 Kč

Úvazek: part-time/full-time (zaměstnanec nebo IČO)

Benefity:Pet-friendly office, snacky v lednici i mimo ni dle libosti, stravenky, home office, notebook, společné akce, zázemí v nových kanclech

Lokalita: Praha 8 - Karlín/Remote

Diskuze k poptávce
Diskuze je přístupná pouze registrovaným uživatelům.