Přehled poptavek

Informace o poptávce
Za zakázku dostanete 950 Kč
Kategorie Ostatní
Datum přidání 24. 06. 2018
Stav Aktivní
Přihlásit se na poptávku
Popis nabídky

Ahoj redaktoři a copywriteři,

předmětem této poptávky je pozice redaktora pro internetový magazín FreeBit.cz. Pokud na stránky zavítáte, uvidíte, že se specializujeme na chytré mobilní produkty, které pochází nejen z Číny, ale i jiných zemí.

Hledáme redaktory zapálené do nových technologií, kterým se vryl Android či iOS pod kůži. Je tvůj textový projev na dobré gramatické úrovni a máš chuť psát jeden článek za den pro magazín? Chceš nasbírat reference, pustit se do tajů publikace, chceš být u zrodu technologií a mobiních novinek? Jsi to právě ty, koho hledáme!

Nabízíme stabilní flek pro tvoje prsty, lístky zdarma na různé akce typu CeBIT a jiné. Přeposílání tiskovek od PR agentur v ČR, informace z první ruky!

Takže si to shrneme, nabízíme zázemí pro nadšence a pisálky. Máš chuť tvořit kvalitní obsah, shrábnout výhody stabilního magazínu, nasbírat reference a kladná hodnocení? Pojď to zkusit!

Psaní je postavené na redakčním systému WordPress a je automatizované pluginy. Akce v systému jsou jednoduché a rychlé. Máš s ním zkušenosti? Super, budeš se zde cítit jako doma. To, co nabídneš, dostaneš zpět!

Požadavky: dodržování termínů, vlastní nápady, texty na velmi dobré urovni, vystupování na úrovni, flexibilitu, zapálení pro akci, psaní bez chyb a aktivitu, kolektivní akci.

Nabízíme: stabilitu, možnost růstu, seberealizaci a textový projev, reference, lupeny zdarma, IT akce, TZ a ohodnocení dle kvality článků 50-100 Kč 1NS, podporu vlastních projektů, partnerství.

Pokud tě poptávka zaujala, máš nějaké další otázky, můžeš napsat. Rádi si vyslechneme připomínky. Díky, budu se těšit na spolupráci. S pozdravem Martin Kohout.

Diskuze k poptávce
Diskuze je přístupná pouze registrovaným uživatelům.