Dobrý den,
požadujeme vytvořit web na platformě Webnode a wordpress. Web bude jednoduchý, ale rozvinutá klientská sekce, propojené s platbení bránou a již hotovým e-shopem.

1. Mapa stránek-aktivní, max. 8 hlavních sekcí v hlavním menu, které budou mít podsekce. Vše musí být aktivní, provázané, texty dělány jako SEO včetně url adres, on-line poradna, online cvičební kalendář, přihlášení na klientský účet, fakturace…atd..

2. Reklamní místo na HP i podsekcích – vytvořit 3 bannery na HP a podsekcích na reklamu, které bud budou vidět nebo nebudou-tj. možnost skrytí bannerů.

3. Administrátorská sekce – aktivní web, možnost vkládání obrázků, ukázkových videí, aktivní linky SEKCE CVIČENÍ: - naprogramovat tak, že videa budou vložena předem. Zajištění kvalitního systému, který umožní aby přenos byl plynulý…atd. Ukládání videí na Vimeo, nebo jiné uložiště s propojením na web. Je možné ošetřit stahování videí?

4. Uživatelské sekce - uživatelské rozhraní. 
- Umět vytvářet databázi a členit ji dle zakoupeného zboží a registrací
- Menu s nabízenými službami
- musí umět zobrazovat objednané a zakoupené zboží, 
- hlídat odčerpané služby včetně odečítání či přičítání financí,
- časové hlídání (služby zakoupeny na 3 měsíce)

5. Hromadné rozesílání emailů, newlaterů - do 50000 adres zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Jde hlavně o to, aby emaily nepadaly do spamu či nevyžádané pošty a zajištění časově relevantního rozeslání. 

6. Vytvoření designu newsletteru, aktivní formát - nedodělaný návrh od kterého se budeme odvíjet máme....

7. SEO dle zadaných klíčových slov do URL adres webu (HP, podstránky) a dále automaticky ze článků. Klíčová slova budou dodána

8. Vytvořit a nastavit pro uživatele omožnost zakoupení služeb: Členství s omezením časovým a odečtem získaných slev, Zkušební lekce, On-line poradnu se zasíláním oznámení a změn na určené emaily.

9. Platby klienti budou moci provádět přes banku a online platební bránou vhodnou pro zahraniční trh. Musí být propojeny s fakturací a upozorňováním na emailem a hlídáním neuhrazených plateb, napojení na EET, včetně zajištění GDPR s ohledem k novelizaci zákona o osobních údajích.
E-shop bude v této chvíli externí a zvlášť. 


10. E-shop - pro online produkt


11. Blog –e nastavit aby naše články se automaticky rozeslali na naše všechny profily založené.To co vložíme do blogu se znázorní i v sekci aktuality na HP. 

12. Originální nadčasový prodejní design, vč. struktury menu, webu a uživatelské rozhraní. Design HP je částečně navržen a byl poskytnut zhotoviteli. 

13. Záruka kompatibility a funkčnosti všech částí webu i po následných aktualizacích.

14. Zajištění upgreadu webu a jeho následné funkčnosti.

15. Responzivní verze

16. Wireframy

17. SEO – webu na určená klíčová slova v anglickém jazyce