Přehled poptavek

Informace o poptávce
Za zakázku dostanete 760 Kč
Kategorie Ostatní
Datum přidání 24. 10. 2018
Stav Aktivní
Přihlásit se na poptávku
Popis nabídky

Ahoj!
Do naší mladé digitální agentury hledáme externího kolegu, který je odhodlaný začít kariéru jako obchodní zástupce, ale nemá v této oblasti zkušenosti (malé, či žádné). Jsme schopni tě zaučit a vést pro dosažení stabilního příjmu během relativné krátké doby, a to díky dvěma zkušeným obchodníkům, kteří tě provedou začátky, budou ti intenzivně asistovat až do tvých prvních prodejů a i dále ti budou k dispozici na denní bázi pro zlepšování tvých schopností.

Předmětem prodeje jsou digitální služby vysoké kvality, cílíme tedy na malý počet prodejů za vysoké ceny. Pro nováčky nabízíme výnosný provizní systém s možností fixního platu po odzkoušení spolupráce (možné je již druhý měsíc spolupráce). Časové podmínky jsou na dohodě.

Jestli jsi komunikativní, ambiciózní a nebojíš se nových věcí, pak se rádi pobavíme o možnostech spolupráce a řekneme ti také více o nás. Sídlíme v Praze a rádi se setkáme osobně, nicméně komunikaci s námi je možné vést i online. Spolupráce je možná po celé ČR.

Pokud tě naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nám pošleš svůj životopis a pár řádků o tom, proč bychom si měli vybrat právě tebe na email jobs@bold-interactive.com.

Těšíme se na reakce.

Diskuze k poptávce
Diskuze je přístupná pouze registrovaným uživatelům.