[phpBB Debug] PHP Notice: in file /poptavky.php on line 295: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /poptavky.php on line 296: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /poptavky.php on line 297: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /poptavky.php on line 298: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /poptavky.php on line 299: Trying to access array offset on value of type null
WebDeal.cz: PRÁCE Z DOMOVA - domlouvání B2B schůzek pro obchodníky diskuze a zkušenosti

Přehled poptavek

Informace o poptávce
Za zakázku dostanete 4750 Kč
Kategorie Ostatní
Datum přidání 17. 11. 2018
Stav Aktivní
Přihlásit se na poptávku
Popis nabídky

Co vás čeká

Telefonické domlouvání schůzek pro obchodníky.

Schůzka se bude týkat představení unikátního platebního systému přes mobilní telefon.

Volat se bude do společností, tedy B2B. V první fázi půjde zejména o restaurace.

Databázi společností včetně kontaktních osob Vám dodáme.

Co nutně potřebujete mít

- ochotu telefonovat a příjemný hlas

- uživatelskou znalost práce na PC.

- vlastní PC a přístup na internet.

- vlastní telefon s neomezeným tarifem, který jste ochotni používat k práci.

Výhodou bude, pokud máte zkušenost

- s domlouváním schůzek, ideálně B2B

- s prací v call centru

- jako obchodník, ideálně v B2B

Výhodou též bude, pokud

- jste z Prahy, popř. Vám nedělá problém se v Praze osobně potkat, resp. jednou za čas potkávat

- máte kladný vztah k novým technologiím

Co vám můžeme nabídnout

- práci z domova

- dlouhodobou spolupráci

- časovou volnost, kdy a jak často chcete práci vykonávat (jedním z možných klientů jsou i restaurace, takže se dá volat i o večerech a o víkendu)

- VELMI MOTIVUJÍCÍ odměnu

- možnost stát se i obchodníkem, včetně kariérního postupu (team leader, regionální manažer, ...)

Pokud Vás pozice zaujala a myslíte, že splňujete požadavky, tak pošlete email na databaze.telefonu@gmail.com s Vaším kontaktem a my se Vám ozveme - většinou do 24h.

Nemusíte ani přikládat životopis, ale ideální je napsat alespoň pár bodů, ve kterých se představíte a shrnete Vaše zkušenosti relevantní k této pozici.

Diskuze k poptávce
Diskuze je přístupná pouze registrovaným uživatelům.