E-shopy

mana159
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.01.2016
Ahoj,
nemám zrovna v poslední době moc dobré zkušenosti s přepravní společností PPL.
Je to ale z pohledu zákazníka a vidím, že nejsem sám http://www.prepravabaliku.cz/hodnoceni/ .
Já bych ale rád věděl, jak to vidí provozovatelé eshopů?
Máte problémy s tímto dopravcem, zrušili jste dopravu pomocí PPL?

reedog
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 28.08.2016
Minimum problémů, řekl bych, že jsou nejlepší...

Polák Vladimír
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 13.05.2017
Nejhorší doručovatelská služba( plzeňský uzel). Zásilky doručují běžně 5 dnů. Poslední zásilka 80820094810 ještě nedorazila. Arogance při reklamaci- nemáme žádný termín na doručení. Pamatuji doby kdy byli super. Polák

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nejlepší ne ale lepší než ČP.

Slater
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.04.2012
U každého dopravce záleží na depu a řidičích.
Mám zkušenost jako zasílatel i příjemce s PPL, DPD, Geis i ČP.
- Kolega který mě posílal z Prahy zboží odešel po x letech od PPL jelikož mu neuznávali nikdy reklamace, spožďování balíku apod. Nám naopak reklamace uznávají a to posíláme křehké zboží(sklo) a problém s doručováním jsme neměli ani z jedné ze svozových adres (rozdílné depa)
- přešel k Geis kde mu slíbily, že s reklamacemi nebude problém. Nám dosud žádnou neuznali, prý nebylo přebráno s výhradou.
- Před x-lety když k nám jeden zákazník posílal svoz pro balíky od Geis tak nikdy nevěděl řidič co má naložit a na depu mi paní tvrdila, že tam nemají žádné záznamy. Já býval v emailu, který zákazník odesílal do Geisu v kopii, takže jsem věděl co se objednávalo. Často se stalo, že naložil jen část zásilek, zbytek nechal opřených venku a odjel. Další den se po nich sháněl.
- Dnes s nimi taky posilám. Zatím žádný problém.
- s DPD mám krátkou zkušenost, ale dosud bez problémů. Ale to příjde, nedělám si iluze.
- ČP drahá služba a občas nedovezou balík jen hodí lístek. Schránku mám 4m od okna velikosti 4x2m, takže je nepřehlédnu.
- Vždy když jde zásilka ČP z Prahy přes jedno určité depo tak se balík zdrží 3-5 dní
- Nám si zatím žádný zákazník u ČP nestěžoval na pozdní doručení a to podáváme zásilky až pozdě odpoledne. Dřív jsem to i sledoval a bez problémů

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se