Novinky & změny

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Vašku mě chybí i taková "blbost" že nevidím seznam threadu co jsem založil. Možná to tam někde je, ale každopádně to není dostatečně blbuvzdorné abych to viděl i já :-)
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
V deset ráno položí jeden webdealer otázku a odpoledne před čtvrtou má odpověď: post53918.html#p53918

Tím myslím zajímavá témata a zajímavé odpovědi. Žádné rádoby vtipné výpady apod.

Srovnáváte tady v diskusi WebDeal s Webtrhem, ale tam se vývoj a péče o komunitu zastavil v roce 2010 viz https://webtrh.cz/109663-menime-smer

Bohužel tam přetrvalo i přes sedm let přesně to, čemu se chtěl Martin vyhnout "Budou ti, kdo zůstanou, moudřejší, než aby se pouštěli do hádek nebo soudili něčí osobnost?", což sem krom nikdy nedorazilo.

Podobně jako aukce webů s "potenciálem".

Webtrh od Martina plánuji koupit. Jen si říkám, aby v té době měl ještě nějakou hodnotu. Úpadek PlaCly se nám podařilo zastavit a její jméno očistit. Kéž by se to povedlo u Webtrhu.

WebDeal pošramocenou pověst nemá.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Webdeal zadnou povest nema

-- 28.12.2017 21:50 --

Jinak teda abych nebyl jen ten rejpalista ...

Proc nechodim na webdeal a diskuze zde jsou prome k nicemu ?

1, ta diskuze je tu fakt mrtva , ze se tu jednou za cas objevi neco zajimavyho - oki, ale je toho fakt mrte malo

2, ano, neni tu trolling kterym se to na WT hemzi, ale jedna vec je fakt - uprostred toho neprebernyho balastu se nachazi sem tam zajimave informace, ktere se hodi ruznym lidem, takze i kdyz me ten trolling vadi, ve vysledku to ma sva pozitiva - tady neni ani trolling ani ta diskuze

uz pred par lety jsem hlasil dva bugy:

1, nefunguje me (MacOS X, FF) zustat prihlaseny - takze me webdeal porad odhlasuje, coz WT nedela
2, co je ale fatalnejsi - pro neprihlaseneho, kdyz vlezu na nove-prispevky.html - dostanu PRAZDNOU stranku, resp informaci, ze tu nejsou zadne prispevky.

Kdyz pak spojim oboje dohromady - system me porad odhlasuje, a nezobrazuje korektne nove prispevky - tak i kdyby tu bylo neco zajimaveho, nedozvim se to ... proc ? protoze me nebavi se pokazde prihlasovat, a protoze pokud behem par dni nevidim nic (neprihlasuju se), tak to beru psychicky tak, ze tu proste nic neni.

Tak to je duvod proc je pro me suma sumarum webdeal pase, a proc si stojim za nazorem, ze z hlediska diskuze webdeal zadnou povest nema, nebot neni mozne mit povest na neco, co tu proste neni, resp nefunguje.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
A proto se postupnými krůčky blížíme k tomu, aby fungoval perfektně, protože přesně tyhle BUGy odradí část těch, které bychom sem lákali.

Díky moc za tyhle dvě chyby, hned to předávám Otovi a taky jsem rád, že zakladatel fóra se stále angažuje v jeho dalším rozvoji. Tak jsem si to před léty přál s Placlou. Nejcennější jsou zkušenosti, byť se na to v překotné honbě za start-upy zapomíná. O to bolestnější jsou pády takových projektů, ale o tom se už nikde moc nepíše.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Chtělo by to přilákat velké ryby aby tady otočili velké lowe. :)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Kohy píše:
Chtělo by to přilákat velké ryby aby tady otočili velké lowe. :)


kde chcip pes, ani ryba neplave

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
... pokud pes zrovna nechcípne v rybníku.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
gransy píše:
uz pred par lety jsem hlasil dva bugy:

1, nefunguje me (MacOS X, FF) zustat prihlaseny - takze me webdeal porad odhlasuje, coz WT nedela
2, co je ale fatalnejsi - pro neprihlaseneho, kdyz vlezu na nove-prispevky.html - dostanu PRAZDNOU stranku, resp informaci, ze tu nejsou zadne prispevky.


No mame dalsi dva mesice pryc, a porad ani tato primitivnost neni opravena. Kdyz do toho vemes fakt, ze tu opravdu chcip pes, tak moc nechapu to placani se do hrudi jak je webdeal super

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Václav Bartoš píše:
... pokud pes zrovna nechcípne v rybníku.
toto se líbí uživateli "Předseda Lidovců"

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se