Nápady & návrhy

Hagen
WD Trader: N/A/5

Registrace: 09.05.2017
Poprvé jsme chtěl použít webdeal k oslovení zakázky...

A neudělal jsem to a proč?:

Nevím a nechápu, proč je tu tolik nabídek a já musím složitě hledat co potřebuji - viz copywrite - proč to není rozděleno do sekcí s časovým omezením? Proč copywrite je smíchaný mezi seo a podobně?

To bych ještě kousnul, ale ve finále když už najdu toho koho hledám a chci ho oslovit, tak nemůžu danou osobu kontaktovat a je jen tlačítko objednat.

Každý osloví x lidí a pak vybírá kdo mu sedl. Tohle by jste měli vyřešit...

PeKr

Registrace: 20.04.2017
Hagen píše:

A neudělal jsem to a proč?:

Nevím a nechápu, proč je tu tolik nabídek a já musím složitě hledat co potřebuji - viz copywrite - proč to není rozděleno do sekcí s časovým omezením? Proč copywrite je smíchaný mezi seo a podobně?

To bych ještě kousnul, ale ve finále když už najdu toho koho hledám a chci ho oslovit, tak nemůžu danou osobu kontaktovat a je jen tlačítko objednat.

Každý osloví x lidí a pak vybírá kdo mu sedl. Tohle by jste měli vyřešit...

protože Václav Bartoš posouvá webdeal dál Ни шагу назад!
tady máš jeho blábolení v kostce
member/V%C3%A1clav%20Barto%C5%A1/posts/

ZdendaP

Registrace: 22.07.2018
Asi tu došli k závěru, že jakékoliv úpravy, vzhledem k minimální návštěvnosti, nemají smysl ...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Registrace: 17.09.2012
Třeba se někdy WD rozjede.
Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.
» Hej Karviná!!! » Zdar Ostravo!!! » iDroid.cz » Okresní přebor
 Fotbalisté Karviné prohráli těsně s Plzní

Hagen

Mě přijdou některé věci velice proti uživatelské. A že by šel nahoru? Teoreticky ano, ale musí se něco začít dít

mirek novotny

Registrace: 07.01.2013
Hagen píše:

Na to nebude vůle zde řešit. Když bys oslovil přes kontakt a nyní mě opravte pouze spekuluji, tak předpokládám že by Webdeal přišel o provizi.

-- 11. 08. 2018 21:17 --

Hagen píše:
Mě přijdou některé věci velice proti uživatelské. A že by šel nahoru? Teoreticky ano, ale musí se něco začít dít

Dít se nebude, dokud se nenasypou peníze do marketingu. A ty se nenasypou jak Vašek v jim treadu nepřímo potvrdil.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 Elektroprodejce.cz

Hagen

Možná jsem to špatně pochopil funkci zadávání poptávky na wd. Vybírám komu zakázku dám což je podle mě normální .

Pokud se nenasypou peníze do marketingu tak nevím jaký mělo význam wd koupit????

mirek novotny

Registrace: 07.01.2013
Hagen píše:
Možná jsem to špatně pochopil funkci zadávání poptávky na wd. Vybírám komu zakázku dám což je podle mě normální .

Pokud se nenasypou peníze do marketingu tak nevím jaký mělo význam wd koupit????

To si také říkám, ale třeba to bylo tak levné že nešlo odmítnout.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 Elektroprodejce.cz

Václav Bartoš

Administrátor

Registrace: 03.04.2017
Zatím ladíme aukce, do poptávek/nabídek a profilů freelancerů jsme se zatím nepouštěli. Bude to fungovat, jak popisuje Hagen.

Václav Bartoš

Administrátor

Registrace: 03.04.2017
A díky za hejty. Na PlaCle jsme procesy vyladili už tak, že není co hejtovat, tak mi to docela chybí.

PeKr

Registrace: 20.04.2017
Václav Bartoš píše:
Zatím ladíme aukce, do poptávek/nabídek a profilů freelancerů jsme se zatím nepouštěli. Bude to fungovat, jak popisuje Hagen.

osobně jsem přesvědčen, že by jsi neměl komunikovat veřejně neumíš to
navíc jsi velmi drzý

Josef Grill:)

28. 10. 2017 10:24
post53742.html#p53742

Mac
WD Trader: 4.57/5

Registrace: 17.09.2012
PeKr píše:

osobně jsem přesvědčen, že by jsi neměl komunikovat veřejně neumíš to
navíc jsi velmi drzý

Josef Grill:)

28. 10. 2017 10:24
post53742.html#p53742

Co je v tom příspěvku drzého?
Fotbal ten je nejlepší, to správný trouba ví.
» Hej Karviná!!! » Zdar Ostravo!!! » iDroid.cz » Okresní přebor
 Fotbalisté Karviné prohráli těsně s Plzní

portalbydleni
WD Trader: 5/5

Registrace: 23.12.2013
Kdysi jsem četl že webdeal bude v gesci pana Kubíčka. Nicméně vidím toho neurvalého admina, tak raději odejdu. Tady být nechci a nebudu.
Rád bych pana Michala Kubíčka požádal o kompletní vymazání z databáze a ze všeho. Děkuji
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se