Finance a účetnictví

Walden
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 02.05.2017
Ahoj.

Přemýšlím, že bych se účastnil placené výzvy na ziskejucet.cz, abych se mohl stát jejich traderem.
Zatím to trénuji na jejich výzvě zdarma.

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás tu placenou výzvu udělal a pracuje teď pro ně jako trader?

Trochu mi nesedí to, že chtějí 4000 Kč, když se chcete účastnit výzvy, aby jste pro ně mohl pracovat jako profesionální trader s vypůjčeným kapitálem, až 2 000 000 Kč. Přece pokud máte výdělečnou strategii, tak proč si vás nevyzkouší zdarma? Vždyť by na tom jenom vydělávali v procentech, kdyby zaměstnávali výdělečného tradera. Přijde mi proto divné, že chtějí zaplatit 4000 Kč, aby si mohli ověřit, jestli jste výdělečný trader. Je zajímavé, že když uděláte správně tu jejich výzvu zdarma, tak o vás jako tradera nemají zájem, dokud si nezaplatíte tu placenou výzvu. Spíš mi to přijde, že se jim spoustu lidí složí na portfolio a pak vám řeknou, že vás neberou.

Dále je otázka, když teda tu jejich placenou výzvu udělám, tak skutečně dostanu 2 000 000 Kč, abych s nimi mohl obchodovat? Píšou tam slovo "až", takže klidně můžete obchodovat také s jenom 50 000 Kč.

Neříkám, že to je podvod, ale je tam moc otazníků. Proto mě zajímá jestli s tím máte někdo zkušenosti, na základě čeho se u placené výzvy určuje, že jste úspěšný trader a s kolika penězi reálně budete obchodovat, když tu jejich placenou výzvu uděláte.

Díky.

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Je mi to divne cele, nikdo ti neda nic zadarmo a na FOREX bych byl extreme opatrny. Ja se o trading zajimam uz od mala a mam k nemu ohromny respekt a porad vstup odkladam, proto ze si presne uvedomuji rizika a ze proste na to jeste nemam. Emocne uz temer ano, ale jeste to chce chvilku pockat.

Ale k tematu - pokud chces zacit obchodovat tak zacni s akciema a ne s FOREXEM ani komodity ti nedoporucuji to jsou nastroje nejvyssiho levelu. Take se ze zacatku vyhni intradenimu obchodovani popripade skalpum - na to musis mit neco na ucte a hlavne zkusenosti.

sahrenity
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 17.02.2020
Buďte velmi opatrní při obchodování na forexu. Je to vysoce rizikový způsob vydělávání peněz. Já osobně obchoduji přes demo účet bez skutečných peněz asi 3 měsíce. Jen se naučím základům a buďte připraveni dát skutečné peníze na stůl.
Pokud chcete začít obchodovat - otevřete demo účet, podívejte se na video návody a podívejte se, co se stane s vaším účtem po 2-3 měsících obchodování. Tuto radu jsem dostal od majitele makléřů instaforexu Ildar Sharipov , když jsme před několika lety hráli snookerový turnaj. Od té doby používám jeho radu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se