Affiliate

KrotitelEshopu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 20.10.2013
Pomáháte lidem rádi? Tak si při tom vydělejte ještě desetitisíce!

V České republice se spouští 31.10.2013 jedinečný projekt pro podnikatele, kteří chtějí mít úspěšný e-shop. V ČR je totiž dle průzkumů více jak 21 000 internetových obchodů! Přitom 90% z e-shopů zkrachuje první rok. E-shopy vygenerují denně tržbu přes 100 milionů korun. Vidíte ten potenciál? Pomozte majitelům e-shopů k tomu, dělat e-shop správně. Dovolte jim splnit si jejich sny a pak si splňte i své sny díky 2 000,00 Kč provizi za konverzi a získejte i zážitkové bonusy.

Odměna pro Vás:
2 000,00 Kč / konverze
• odměna je 50 %
• výplata do 3 dní od skončení 7mi denní garance
• + dárky pro nejlepší 3

Jak propagovat?:
• emailing na Vaše kontakty
• bannery na Vaše weby/blogy
• propagace na sociálních sítích
• osobní doporučení apod.

Web projektu: www.krotiteleshopu.cz
Web affiliate programu: partneri.krotiteleshopu.cz

STÁHNOUT INFORMACE PRO PARTNERY V PDF S HARMONOGRAMEM

Cena kurzu pro podnikatele je pouze 3 990,- Kč, jednorázově, aby si ho mohl dovolit opravdu každý. POZOR! Nejprve můžete propagovat bezplatný video-trénink, který má 3 díly a díky tomu se nejprve vybuduje důvěra. Zkrátka nejprve pomáhat - potom prodávat. Funguje to. Pošlete tak pozvánku Vašim kontaktům pro vstup do bezplatného video-tréninku Krotitel Eshopů. Je to pro všechny strany win-win. Trénink je vysoce kvalitní, založený na 10ti letých zkušenost s provozováním e-shopů.

REGISTRUJTE SE JAKO AFFILIATE PARTNER ZDE

P. S. Čekají na Vás neuvěřitelné BONUSY... luxusní pobyt pro dva v zahraničí ve 4****, Romantický víkendový wellness pobyt pro 2 ve 4****, Tandemový seskok padákem ze 4 km!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pánové, pokud si mužu dovolit malou kritiku - když už po někom chcete peníze za kurz, co se třeba podepsat více nežli jen jako Tomáš a Radek (musel jsem si Vás najít až obchodním rejstříku)? Na mě osobně nepůsobí úvodní spot nijak extra důvěryhodně a místy jsem měl pocit, že se dívám spíš na komedii Genzra A Suchánka. Na webu mi také chybí reference. Zaregistroval jsem a počkám ještě na další 3 videa, která by mě měly jako potencionálního zájemce o kurz třeba přesvědčit :-).

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
KiršoČmolmanie

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
KiršoČmolmanie


to je asi každému jasné :-D. Nic proti tomuhle sitemu nemám, pokud člověk něco umí a dokáže člověka něčemu naučit. Bohužel se to dnes těžko poznává, protože heslem většiny podobných projektu je spíše "jak naslibovat, oblbnout a vydělat"

ltynk
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 12.09.2013
E-shop nemám, ale i kdybych měl, tak po tom úvodním videu bych ani omylem neměl zájem o nějaká další byť zadarmo. Nemůžu si pomoc, ale všechny tyhle webináře mi příjdou pošahaný, buď jsou nesmysly ty infoprodukty a když ne, tak minimálně prezentace je jak když prodávají Boží zázrak.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
chtěl jsem něco podobného taky rozjet, ale bohuzel www.modreznebe.cz už někdo má :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
chtěl jsem něco podobného taky rozjet, ale bohuzel http://www.modreznebe.cz už někdo má :-D


Ale www.prdelvody.cz je volná, tak můžeš začít :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:

Ale http://www.prdelvody.cz je volná, tak můžeš začít :-D


no nevim, tak možná kdybych chtěl obchodovat se službama typu klistýr apod...přihlašuješ se do kurzu? :-D
A nebo možná pro zpravodajský web o povodních.

-- 20. 10. 2013 18:41 --

Mac píše:
Poptávko, "StudniceMoudrosti.cz" je volná, tak jestli chceš, můžeš zkusit rozdávat rozumy na ní. :D


dobrej nápad. ale to se nedoplatíš, moje služby jsou drahé

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
StaňSeMilionářem.cz za hodinuApůl.cz (nezadávejte to do vyhledávače, mám to už registrované) :D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Už dlouho jsem se takhle nepobavil. Chci další videa! Pokračujte!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Z tohoto tématu jsem byl nejdříve poměrně nadšený, ovšem po zhlédnutí videa na odkazu před mím článkem nadšení opadlo ještě mnohem rychleji než se stačilo dostavit. Virtuální produkt je sice krásná věc, ale většinou také dost záleží co prodáváte a né jak ...

-- 10. 01. 2014 02:22 --

Pokud máte nějaké vědomosti, které za to stojí asi by jste je měli "předat" někomu komu to před kamerou nedělá tak očividné problémy ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se