Affiliate

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Dokončuji knihu o affiliate marketingu pro obchodníky, kterou jsem nazval Jak prodat více díky Affiliate marketingu - knihaoaffiliate.cz. Chtěl bych ji doplnit o nějaká data a také na základě odpovědí více rozvést některé kapitoly. Mám na tebe prosbu, zda mi můžeš pomoci.

Vyplň prosím krátký dotazník

Vyplnění dotazníku ti nezabere více než 3 minuty a moc mi pomůžeš!

Děkuji. Mário
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Rád bych i vyplnil, ale tvůj dotazník má jednu velkou chybu, je stavěn jen pro jednu sortu lidí a to těch, co nějakou síť provozují, což já nejsem, tak ho nemohu relevantně vyplnit.

PS: věta "S čím naopak jste naopak u Affiliate problém neměli?" mi nedává trochu smysl :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Tak to pojmi co je z tvého pohledu (kdyby si nějaký program provozoval) ideál :)

Děkuji tu větu opravím ;-)
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Mário, chtěl jsem ti to vyplnit, nevyplňoval jsem to z pohledu provozovatele ale affil partnera, nicméně otázka kdo mi spravuje affil (já sám, zaměstnanec atd.), která u mě není zatím stejně moc relevantní mě po odpovědi tuším na poslední otázku hodila zase na začátek. Takže z mého pohledu nejde dotazník dokončit.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Zkus prosím znovu, prošlo mi to v pořádku. A děkuji za vyplnění.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Máš to vyplněné z pohledu partnera, tak snad ti to k něčemu bude.

PS: doufám že mi na zadaný e-mail nebude chodit SPAM :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Já spam nerozesílám, pouze nabídky, kterým nebudeš moci odolat :)
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To říká každý a pak musím dávat hromadný DELETE celé schránky, jelikož nemůžu odolat :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Máš to tam :-) Snad ti to pomůže :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Díky kluci, ty odpovědi jsou super. Objevil jsem 2x AHA moment :), přidal celou jednu kapitolu do knihy a novínku do AffilBoxu :).

Nejhorší je se nezeptat :-P
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak teď jsem chvilku přemýšlel co to je "AHA moment" a pak AHA a došlo mi to :-D Je dobře když se lidi co mají k tomuhle oboru blízko ptají, škoda že jich to nedělá víc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Jo už to prošlo. Jinak osnova dobrý, hodně mírně mě zaujaly tak 3 body z celé knihy a možná tak jeden by mohl být v nečem opravdu přínosný. Vzhledem k ceně knihy je to pro mě úplně nezajímavé. No tak snad ti alespoň ty mé odpovědi k něčemu budou.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
duben - no to bude možná tím, že kniha je určena pro obchodníky a ne partnery. :) Jaká by byla pro tebe zajímavá cena?
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Pro mě je přijatelná cena za eBook mezi 200-300 Kč, kolem 400 u opravdu přínosných hodně stránkových knížek. Chápu ten cenový prostor kvůli affiliate, ale prostě se mi to nelíbí. Koneckonců i v naší knize máme nižší cenu než ty a to myslím fyzicky vytištěnou verzi, ebook je úplni jinde.

Hodně mě pobavil rozhovor na affiliate čtvrtku, kde jsem tu knihu měl fyzicky a uváděl jsem jí slovy "jediný infoprodukt co můžete držet fyzicky v ruce". Po dotazu na cenu, jsem slyšel něco jako hmm hmm hmm ale mě to přijde za takhle "tenkou" knihu dost. A na moje kontrování "aha a 800 za ebook ti ale přijde v pohodě co?" už jsem viděl jen takové to rozpačité aha, nebo takový ten výraz "no jo". A to nutno říct, že většina ebooků by při zalomení a vytištění byla jako notýsek a ne jako kniha. Takže takové ty "české infoproduktní ceny" alá IM považuju prostě za nesmyslně přestřelené, pokud nemají nějakou opravdu velkou přidanou hodnotu.

Jinak tvoje kniha podle osnovy hezky seskupí informace, ale co jsem za poslední měsíc řešil jak technicky tak obchodně, tak opravdu vidím proti tomu co najdu běžně na netu nebo rozhovorem s affil manažery přínos tak u těch 3 kousků. Jen pro info, affil máme připravený, jen ho budeme spouštět až později, protože první vlnu prodeje s novinami a televizí si obstaráváme sami.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Ale toto nebude ebook :) Neplánuji dělat elektronickou verzi. Jedná se o tištěnou 200 stránkovou knihu v pevné vazbě. :)
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Aha, tak to jsem to špatně pochopil. V tom případě je cena mnohem adekvátnější a pokud je ve více barvách, tak se ani nedá rozumně dostat o moc níž. Takže nemám dalších námitek :)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Pokud vás zajímají výsledky ankety, tak jsem dal dohromady všech 117 odpovědí, vytvořil grafy a statistiky a vše okomentoval. Výslekdem je 9 stránkové PDF, které si můžete stáhnout http://www.mariorozensky.cz/vysledky-an ... iliate-cr/

Snažil jsem se do něj napěchovat také praktické rady, tipy a informace.

Dejte mi do komentáře vědět, jak se vám líbí a zda mám v podobných analýzách pokračovat. Děkuji
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se