Affiliate

chrysen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 20.03.2017
Zdravím Vás,

jsem majitelem webu, který tvořím pro zábavu. Nicméně poslední dobou vykazuje větší návštěvnost a rád bych tuto skutečnost využil a vrátila se mi část nákladu na hosting. Chtěl bych na web nasadit nějaké bannery jako affiliate partner.

Mám stabilní zaměstnání a netuším, co vše musím vyplnit, aby vše bylo právně korektní a bylo s tím co nejméně papírování. Jak vyplnit daňové přiznání, kde všude se registrovat, kolik si maximálně mohu vydělat etc.

Děkuji za nějaký úvod do problematiky případně nástin nejméně "bolestivého" řešení.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
chrysen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 20.03.2017
Tak to zni celkem easy. Jak je to pak s danenim? Bude na to taky EET?

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
tohle by se mělo řadit pod příjmy dle $10, tedy pokud se i s ostatními příjmy mimo "hlavní příjem" vlezeš pod 6000 za celý rok a máš regulerního zaměstnavatele, tak to danit nemusíš
ale radši si to ještě ověř

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zdravím, nastuduj si tohle http://www.jakpodnikat.cz/jak-zacit-podnikani.php Na tom webu je prakticky všechno co potřebuješ a měl bys znát.
- Vzhledem k tomu, že máš zaměstnání bude tvé podnikání jako vedlejší činnost.
- Pokud budeš obchodovat čistě s českým subjektem, který také podniká, tak to administrativně ani nebude náročné. U zahraničních plátců/neplátců už je to náročnější (VIES, MOSS). Takže pozor na případný přímý prodej reklamy.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se