Affiliate

silasebevedomi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 14.04.2014
Obrázek

Hledáme schopné affiliate partnery, kteří mají vlastní databázi, web, nebo sociální stránky a skupiny. Naše cílová skupina jsou muži. Celý trénink (video trénink i živý trénink) je zaměřený na nejdůležitější pilíř úspěchu v životě - SEBEVĚDOMÍ. A skrze techniky a postupy z psychologie, motivace a armády z mužů uděláme ocelové chlapy, kteří si začnou brát a nic je nezastaví. POZOR - EXTRÉMNĚ ŽÁDANÉ TÉMA > Velký potenciál pro AFFILÁKY.

Odměna pro Vás:
až 4 000,00 Kč / zákazník
• výplata do 48h od skončení 7mi denní garance
• minimální hranice výplaty je 0 Kč
• + speciální motivační prémie.

Jak propagovat?:
• emailing na Vaše kontakty
• bannery na Vaše weby/blogy
• propagace na sociálních sítích
• osobní doporučení apod.

Web affiliate programu: http://goo.gl/coSztC

Stáhněte si v PDF harmonogram kampaně:

Nejprve můžete propagovat bezplatný video-trénink, který má 3 díly a díky tomu se nejprve vybuduje důvěra. Zkrátka nejprve pomáhat - potom prodávat. Ověřený model. Pošlete tak pozvánku Vašim kontaktům pro vstup do bezplatného video-tréninku. Je to pro všechny strany win-win. Trénink je vysoce kvalitní, založený na technikách a metodách, které autor čerpal na mnoha zahraničních tréninzích od světových es a z vlastních zkušeností ze živých kurzů, které pro muže pořádá.

REGISTRUJTE SE JAKO AFFILIATE PARTNER ZDE >>>

P. S. Že si vybíráte jen kvalitní programy? Výborně, od toho taky máme připravené neveřejné první výukové video i pro Vás affiláky. Registrujte se do affiliatu a získejte k němu exkluzivní přístup už nyní.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Macu to je zbytečné, pochybuji že se mezi lidmi co se affilem zabývají najde někdo, kdo by Ráďu neznal :-D viz: http://www.1bloger.cz/rubriky/affiliate ... -marketing
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdá se mi to nebo jsem tyhle tváře viděl na nějakém projektu z eshop konzultací? :-)
Ale vůbec mě nepřekvapuje, že tu lidi řeší xsicht a všemožné blbosti kolem, jen ne podstatu věci. Už teď se bojim, co za krytiku se na mě vysype, až tu budu inzerovat svůj projekt :-D

Mac: ty potěšíš :-D. Ještě, že tu na avataru nemám svůj xsicht. By pro ti mně byla Noční mura z Elm street pohádka pro děti.

Já osobně si myslím, že tyhle "treningy" člověku přinesou spíš tak maximálně "nakupnutí" (někdo to k životu hold potřebuje), ale nic zásadního člověku nepřinesou. Ale z pohledu obchodníka bych tyhle kurzy nepodceňoval - pořád je a bude stále dost nekňubů, kteří si tyhle a jiná školení rádi koupí.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Fujtajbl

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Bezva, další koko*ina na trhu, to zas budou plné seznam schránky díky AŽ 4000 (reálně nic Kč) :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Fantomas opět na trhu, všichni pryč!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se