Affiliate

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zdravím,
využíváte někdo na Vašich stránkách affil program od Amazon.com ? Má to smysl pro cz/sk web ?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Síce amazon nepoužívam ale čítal som o ňom niekoľko článkov, prípadne sa skús spýtať majiteľa http://www.inwebstor.cz/, ten ho používa.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Zaujimalo by to aj mna, kedze by som chcel rozbehnut amazon affil, no nie na tuzemskom webe, ale na nejakom pisanom po anglicky..

Neviem si predstavit, ci by takyto affil fungoval, no bol by som rad, ak sa s nami podelis o skusenosti.

@Marek L.: admin inwebstor.cz ho pouziva na zahranicnom alebo ceskom webe?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Brozman píše:
Zaujimalo by to aj mna, kedze by som chcel rozbehnut amazon affil, no nie na tuzemskom webe, ale na nejakom pisanom po anglicky..

Neviem si predstavit, ci by takyto affil fungoval, no bol by som rad, ak sa s nami podelis o skusenosti.

@Marek L.: admin inwebstor.cz ho pouziva na zahranicnom alebo ceskom webe?


Tak to ti neviem povedať, viem že to používa aj Mkurri (http://mkurri.cz/). Ten tiež o tom písal, skús kontaktovať rovno mkurriho alebo invebstora.

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Myslím, že používat amazon.com pro CZ/SK weby je ztráta času a peněz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Já používám zatím jen na jednom webu a je česky psaný a něco to vydělává, takže psát o ztrátě času není moc na místě. Musí se to návštěvníkům dobře podat a vysvětlit a ne jen ověsit bannery a tvářit se, že to nefunguje.
Jinak nevím, ale u mě je amazon nejlepším affilem a to používám hodně českých a u žádného jsem ještě neudělal tolik.
Navíc velké plus amazonu je vysoká provize( když prodáš myslím 8 věcí měsíčně tak 6%, a pak se to zvyšuje) Na elektro u nás určitě neexistuje nic lepšího - mall.cz má myslím blbé půl procento, což je celkem trapné -> TV za 20k a máš celou 100Kč, no nic moc.
Amazon to má u všech produktů stejné. Navíc tam je těch produktů strašně moc, u nás asi podobně rozsáhlý shop není, ale to už asi víte :)
Kdybyste něco chtěli, tak mi napište

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pěkný tak já to tedy zkusím :) I když by to fungovalo jen jednomu, tak stojí za to se o to pokusit,

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se