Affiliate

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, daří se někomu s affiliatem damejidlo.cz? Já jsem damejidlo nasadil na stránku, kde chytám lidi na long tail "rozvoz jídla frýdek-místek" a zatím se mi nepovedla jediná konverze.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Musíš s tím trošku počkat.. Mě se jich pár povedlo a to jsem jen postnul na svém FB a supnul to na stranku dochazky naseho klubu :D a 2 lidi se chytli, takze mi to hodilo 100,- na jidlo no :D

vis jinak, ze ty podminky jsou - ze ten clovek od tebe musi utratit 200,coz mohou byt i tri objednavky...takze tak ,ale podle me to neni nikterak silny nastroj na vydelek...

bsteeer
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 65
Registrace: 01.11.2011
Zkoušel jsem postovat na FB a oproti např. statusům na trikátor apod. jsem měl cca. 5x menší proklikovost. Prostě to lidi nezajímalo. Kolik máš CTR?

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Jako affiliate bych v tom moc peněz neviděl, ale služba je to super :) jen to pořádně naplnit restauracema/fast-foodama...
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
presne tak, sluzba je to dobra .. ale trebas v Pardubkach maj jen tri restaurace :( Nicmene i tak si vyberu no ...

.. nicmene obecne afill na rozvoz jidla nebude podle me moc terno :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Tak včera byla první konverze.

Jak na tom jsem 17 dní (na stránky chodí lidé přes long tail rozvoz jídla Frýdek-Místek v SERPu jsem na 1-2. pozici
Imprese:312
návštěv:20
unikatních:17
jeden lead
CTR:5,45%

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se