Affiliate

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Není mi jasná jedna věc. Řekněme, že je síť s několika počítači. Já třeba z prvního kliknu na affiliate link a dostanu se na stránky eshopu. Tam třeba nic nekoupím. Za čas (třeba 9 dní) někdo najede na eshop z jiného počítače v síti a něco koupí. Dostanu já provizi? Předpoklad je takový, že jsme oba dva za jedním třeba wifi routerem (domácí síť), takže předpokládám, že máme jednu IP adresu (jako pro venkovní okolí). Co vy na to?

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Myslím že záleží na eshopu.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Odpověď je ne, protože affiliate systémy sledují zákazníka podle IP a cookies a ty se do vedlejšího počítače nepřenesou.

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Provizi nedostaneš, jelikož na druhém pc nebude správné cookies aby se tvá odměna vůbec mohla připsat.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jací brouci se mohou vyskytovat v mouce

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ok, díky všem...myslel jsem, že bude stačit IP..

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Ahoj, záleží na metodách trackingu. V 99% případů provizi nedostaneš, kvůli cookie. Ovšem jsou systém, kterým stačí pouze IP, potom provizi dostaneš. A pak jsou také různé metody, kdy přijdeš na stránku, tam dle tvých akcí se uchová informace, že jsi to ty (třeba se registruješ). A potom už se provize vždy připisuje pouze tobě.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno a příklad nějakého českého affilu co jede jen na IP bys neměl :-)?

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Takovej asi žádnej nebude. My v našem software používáme více různých prvků k zaznamenání jedné konverze, aby to bylo co nejjistější. Nikdo si netroufne trackovat pouze dle IP. To by majitelé Proxy serverů byli milionáři :D.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se