Affiliate

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Tak je pomalu po letní sezoně. Já letos jel Invii, můj traffic není extra, ale nějaký je a je relevantní, takže i prokliků bylo poměrně dost, dokonce i objednávek bylo celkem dost, ale těch finálních prodejů minimum, samé storna, neprodáno. Takže zvažuji co nasadit příští rok. Má někdo zkušenosti s jinými travel portály? Dovolená šlape?

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Jo tak to já mám s Invií několik tisíc prokliků a konverze ani jedna. Což je teda hodně zvláštní a popravdě PPC by vyšlo sakra líp...

Zemla
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 19
Registrace: 17.04.2013
Stejná zkušenost. Objednávek dost, ale prodeje nulové.

radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
Invia 100 prokliků, cca 10 objednávek, prodánoúzaplaceno za 56 000.
Příští rok to rozjedu -:)
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

Adam Gajdečka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 14.02.2016
Turek píše:
Tak je pomalu po letní sezoně. Já letos jel Invii, můj traffic není extra, ale nějaký je a je relevantní, takže i prokliků bylo poměrně dost, dokonce i objednávek bylo celkem dost, ale těch finálních prodejů minimum, samé storna, neprodáno. Takže zvažuji co nasadit příští rok. Má někdo zkušenosti s jinými travel portály? Dovolená šlape?


No já se vám nedivím, s Invií to tak mají všichni podobně. Zkuste nasadit jiný affil, pohledejte třeba na https://affiliatekatalog.info/kategorie/8/cestovani

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se