Affiliate

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Ahoj, za poslední dva dny mi affil na invii nepočítá prokliky (každý den 0). Normálně několik desítek prokliků denně, návštěvnost stejná. Má to tak někdo taky nebo je chyba někde u mě? :/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jo, včera 0 dneska 0 máš recht. Asi nějaký problém.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Ano pravidelný problém Invie, který neumí po několika letech vyřešit, prokliky 0 a zaplacené objednávky u kterých chybí částka provize.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
S invii jiz delsi dobu radsi nespolupracuji, cekam na novy affiliate system. Nekde jsem cetl, ze by mel byt v provozu nekdy na podzim, ale jistotu nemam. Navic se mi zda, ze Invia se radsi zameruje na PPC reklamy nez na affiliate. Soudim tak podle nefunkcniho affiliate a neustale nove bannery na PPC reklamach.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Osobně jsem zanevřel na jakýkoliv typy affil systemu - jsou to jen podvody. Nemůžete si totiž nikde dohledat konverzi - klienta. V oblasti půjček a financí je to obdobné - spadne to do statutu "čeká na první splátku" nebo "nerozhodnuto" a tam se to drží i několik měsíců.

Pokud spolupracujete přímo s poskytovatelem služby, tak máte možná nějakou šanci, ala zprostředkovatele už NIKDY!

Všechny obchody si domlouvám teď radši přímo u zdroje.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Nemůžete si totiž nikde dohledat konverzi - klienta.


Tak to si těch systémů, asi moc neviděl. Například u Studen Agency dohledáš klienta velmi snadno, vidíš vše, od objednávky, zaplacení a jména, jestli chceš, můžeš se jít podívat na letiště, jestli paní Nováková toho 20.9. skutečně do toho Egypta odletěla. To samé mají i některé affil programy u pojištění, nevěříš? zavoláš na pojištovnu s dotazem na číslo smlouvy a zeptáš se na svou provizi, všechno jde.

Nemají to tak ale všichni, to je pravda, buď musíš věřit a nebo dělat kontrolní objednávky, ještě se mi nestalo, že by se některý s affil partnerů za kontrolní objednávku nějak zlobil, je to normální. Důvěřuj, ale prověřuj.

To že zkusil pár affilů na půjčky a visí ti to v nevyřízených, není problém toho affil systému.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: tak to je možná jeden z mála systému, jine to neumoznuji. a affil systemu na finance jsem vyzkousel dost. a na to, že maji 50% zisk z koverze, bych si predstavoval lepsi spolupraci. uz to ale neresim, zprostředkovatelské služby nevyužívám.

INVIA.CZ
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 01.03.2012
Keert píše:
Ahoj, za poslední dva dny mi affil na invii nepočítá prokliky (každý den 0). Normálně několik desítek prokliků denně, návštěvnost stejná. Má to tak někdo taky nebo je chyba někde u mě? :/


Dobry den, o chybě víme a omlouváme se za ní. Je to jak je psáno výše. Čas od času se nám během noci nespustí skript na přepočítání kliků za předešlý den. Stalo se tak nyní 21. a 22. září. Kliky jsou vždy dopočítány k dalšímu dnu, kdy již skript běží. Tedy kliky se vždy ukládají, ale pouze se nezapíší v noci do statitik. Vliv na počet objednávek (konverzí) to nemá žádný, ty se v každém affiliate účtu zobrazují v reálném čase. Tedy ihned v čase jejich vzniku, neb jsou propojeny přímo s našim prodejním systémem. Můžete si vždy zkontrolovat v záložce Přehled objednávek.

A jak píše stephan, chystáme novou verzi affiliate programu a tedy, pokud máte jakékoliv podněty na zlepšení, nápady na funkce atd. určitě si je rádi přečteme na e-mailu partner@invia.cz Ještě je čas, je vyhodnotit a případně zapracovat.

Přeji příjemný zbytek dne

Radek, affiliate program INVIA.CZ

P.S.: kliky za dny 21. a 22. jsou již donačteny a to přímo v těchto dnech.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se