Affiliate

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Ahoj,
na affiliate Heurece provizi prevysujici 500Kč a dnes mi poslali email o jeho vyplaceni pomoci faktury.
Jenze ja bych to potreboval vyplatit jako nepodnikající osobě. V obchodních podmínkách mají:

6.2. Odměna bude Provozovatelem zaplacena:

a) podnikajícím osobám či jiným osobám oprávněným vystavovat daňové doklady na základě daňového dokladu - faktury zaslané elektronicky na email affiliate@heureka.cz. Vystavená faktura musí splňovat všechny náležitosti řádného daňového dokladu a obsahovat uživatelské jméno Partnera používané na Heurece.cz a období za které byla odměna získána. Výše odměny je uvedena včetně DPH. Splatnost faktury činí 30 dnů ode dne jejího doručení Provozovateli.

b) nepodnikajícím osobám na základě dokladu na částku, která jim bude zaslána n jejich registrační email. Tento doklad je povinen Partner zaslat elektronicky na email affiliate@heureka.cz. Lhůta splatnosti činí vždy 30 dnů ode dne jeho doručení Provozovateli.


tak jsem se chtěl zeptat, jestli ten jejich email mám pouze preposlat na affiliate@heureka.cz nebo jestli musim jeste neco udelat.

Predem moc dekuju za pomoc

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Nic ve zlem, ale stejne vlakno jsem zahledl i na webtrhu. Co takhle se zeptat primo heureky, kdyz si nevis rady? Nikdo ti neposkytne takove informace jako oni a aspon nebudes ztracet cas shanenim informaci od jinych.

yachtsman
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 22
Registrace: 15.04.2011
Vystav jim fakturu na RČ. Aspoň takové odpovědi se mi před lety od nich dostalo a provize byla normálně připsaná.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se