Affiliate

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Nevíte někdo jak funguje generování SK reklam přes CZ invii? Mám český web, na kterém je nasazen affil na prodej zájezdů. Chtěl bych ho předělat také do SK jazyka na samostatnou SK doménu. Jsem ale neplátce DPH (affil SK invie využít nemůžu). V administraci českého účtu jsem si ale všimnul možnosti generování SK reklam. Komu potom fakturuji provizi (affiliate odkaz jde přímo přes SK web: partner2.invia.sk/atd...)? Nebo jak probíhá převod mezi eur / kč? Psal jsem kvůli tomu přímo na invii, kde mi ale nikdo nic nepotvrdil, s tím že to skoro nikdo nepoužívá a pořádně neví jestli to funguje. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? Díky.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Keert píše:
Nevíte někdo jak funguje generování SK reklam přes CZ invii? Mám český web, na kterém je nasazen affil na prodej zájezdů. Chtěl bych ho předělat také do SK jazyka na samostatnou SK doménu. Jsem ale neplátce DPH (affil SK invie využít nemůžu). V administraci českého účtu jsem si ale všimnul možnosti generování SK reklam. Komu potom fakturuji provizi (affiliate odkaz jde přímo přes SK web: partner2.invia.sk/atd...)? Nebo jak probíhá převod mezi eur / kč? Psal jsem kvůli tomu přímo na invii, kde mi ale nikdo nic nepotvrdil, s tím že to skoro nikdo nepoužívá a pořádně neví jestli to funguje. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? Díky.


Fakturace probíhá na INVIA SK, tedy musíš být plátcem DPH.

Stalo se mi to úplně náhodou, že jsem v létě prodal na Invia SK zájezdy i přesto, že jsem nikde neměl SK invii uvedenou. Nejspíše se tedy počítá cookies z CZ i při objednávce na SK či HU invii. No každopádně jsem to řešil přefakturací. Na mé dotazy ohledně toho, zdali by bylo možné vyplatit cca 70 eur z CZ invie mi bylo zodpovězeno, že nikoliv.

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
No, tak to je špatný. :( Každopádně díky za info.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se