Affiliate

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
- Mám tam fakturu se splatnosti 19.10.2011
- Zaslány dvě upomínky, bez odpovědi. Reakce nulová
- Koukal jsem, že jsou zapojení do ehub.cz, takže proč neplatí a nereagují mi hlava nebere.

Má někdo podobné zkušenosti?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to by mě taky zajímalo, protože jsem je chtěl využít, když to jde přes ehub měli by to nějak pořešit oni ne ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

krakysh80
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 18.11.2010
S tím pořešením na ehub. Já přes ehub naháněl jeden slevový web, který neplatil své provize již 5 měsíců. Když slev.web nereagoval na 2 emaily, tak jsem napsal na ehub a hle půlka provizí byla potvrzena jako akceptovaná provize. 2.půlka ještě není potvrzena, ale alespoň něco. Párkrát jsem viděl v newsletterech, že na ehub vyřadili některé inzerenty, kteří neplatili provize.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
freez píše:
Tak to by mě taky zajímalo, protože jsem je chtěl využít, když to jde přes ehub měli by to nějak pořešit oni ne ?


Já ale jedu přes přímí affiliate na jejich stránce, jen jsem koukal, že nedávno se přidali do ehub.cz. No každopádně zatím stále bez komunikace

haVaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 07.12.2011
Plati, ale musi se urgovat. V lete to trvalo 2 mesice a jeste jsem se dohadoval o pripocteni DPH ... chtel at fakturuji s Dph stejnou castku jako neplatce, takze bych byl oproti neplatci o 20% na provizich tratny ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se