Affiliate

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, měl bych dotaz.
Uvažuji udělat soustavu stránek v češtině na jeden eshop (teprve vznikne). Když už budu tvořit tuto síť stránek doufám že s přínosným obsahem (jde o téma které mě baví a něco o něm vím), uvažuji že bych stránky přeložil (zadal někomu k přeložení, sám zase tak dobře jazyky neumím) a provozoval na nějaký zahraniční affilate. Sám zatím nemám ani jednu stránku v AJ. Myslíte že se dá na nějaký long tail,udělat nějaký výsledek aby to stálo za to?
Uvažuji tak o 4-5ti webech.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Zkus a uvidíš :) Co myslíš tím stálo za to?
Myslím, že ani u česky psaných webů nemáš jistotu, že ti to něco vynese. Anglické máš asi totéž, sice větší trh, ale i konkurence.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Asi zkusím, láka mě to. Jen prvni to bude chtít vybudovat v češtině...Už se těším na hledáni volných domén.

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Celosvětový trhu a praktiky na něm se od českého trochu liší. Každopádně co bych ti já na začátek doporučil, je najít si copywritera, který by psal přímo v angličtině. Je velmi jednoduché najít někoho ze zemí jako je Indie... já osobně využívám služeb několika různých lidí z této země a všichni mají velmi dobrou úroveň angličtiny a píší za zlomkovou cenou oproti copywriterům z Čech nebo USA.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
trdlosovic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 21.03.2012
a co sa teda oplati vidiet v toskansku? :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Toho je strašně moc, je to krásnej region, jen mi vadí ty šílený ceny za ubytování :-( nejdražší z celé Itálie. I když mě osobně láká Ligurie :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se