Affiliate

FAJNL
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 30.01.2014
Affiliate program - navýšení provize na 900 Kč - půjčka VATAonline v síti FAJNL.

Segment: Půjčky - jedna z nejlevnějších rychlých půjček do výplaty

Provize pro Partnery:
Odměna PPS = 900 Kč za uzavřenou půjčku - každého nového klienta
Cookies: 90 dní
Minimální výplata: 500 Kč

Odměny jsou vypláceny pravidelně, každý měsíc.

Kampaň nemá žádná omezení - možnost propagace přes bannery, PPC, diskuze, emaily, soc. sítě atd.

Registrace zde http://fajnl.eu/fan/affiliates/signup.php

Více na http://fajnl.cz/

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mě by jen zajímalo jak je možné mít provizi 900 kč, když si klient půjčí 5000 kč (a to ještě na 1. půjčce stěží) a přeplatí 1000 Kč na úrocích. To na tom věřitel nic nemá?

A teď koukám,že se jedná ještě k tomu o affiliate....takže tady nemá nic ani věřitel, ani provozovatel affiliate. :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Oni budou mít až z následujících půjček, ty už nedostaneš nic. Jen za nového klienta je provize, jestli jsem dobře viděl.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, tady píše za uzavřenou půjčku.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kohy píše:
No, tady píše za uzavřenou půjčku.


Ale jenom za první ne? není tam provize za opakovaného klienta ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zkratka PPS (z anglického Pay Per Sale, platba za prodej) se používá v oblasti internetové reklamy. Označuje se tak model, kdy jsou majitelé webu zobrazujícího reklamu odměňováni za každého přivedeného zákazníka (nikoliv tedy za návštěvníka, jako u většiny ostatních modelů). Proto hodně záleží i na konverzním poměru cílové stránky. Odměna v modelu PPS se většinou udává v procentech z objednávky. Zdroj.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No a k čemu je ta definice? Důležité je to, co je v podmínkách programu, ne definice. A protože v podmínkách "Odměna PPS = 900 Kč za uzavřenou půjčku - každého nového klienta" viz výše, tak je to asi jasný ne.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, kdyby tam bylo za uzavřenou půjčku každého nového klienta, tohle je spíše slovíčkaření.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No vždyť to tam je, provize je za uzavřenou půjčku každého nového klienta, až si jí vezme znovu, tak už je to bez provize. Vcelku standardní postup několika půjčkových affilů. Mnohdy je to odstupňované za nového je třeba 500 a za stávajícího je třeba jen 60,-
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ta pomlčka tam tak trošku kazí dojem přesnosti, jinak samozřejmě vím, kam míříš.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Při prodeji ale težko víte, zda žadatel bude mít zájem o další půjčku. jasně, je tu jistá stastika. já ze svých zkušeností mohu říci - čím větší provize, tím zoufalejší systém. Nedávno jsem odstřihl 2 systémy, taky slibovaly. Zvláštni je, jak se všichni po 1-2 týdnech potom ozvou s ještě lešíma nabídkama.
U affiliate mě to každopádně dost překvapuje, protože takovou nabídku těžko získate od spolupráce s věřitelli (paydayloans typ půjček) napřímo. Pokud zde vezmu v potaz provizi affiliate systemu + provize věřitel + provize affiliate partner, pak mě tahle suma dost zaráži.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
PPC na Vás na všechny affiliate...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se