Affiliate

Segway-reklama.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 29
Registrace: 12.04.2012
www.chytre-hypoteky.cz nabízí nový provizní systém zprostředkování pro hypoteční úvěry nové i pro refinancování stávajících. Vhodné pro weby o bydlení, rekonstrukcích, realitních webech a zejména pro weby o financích, hypotékách a pod. Propagace formou poptávkového formuláře s provizí od 0,15% z čerpané částky hypotečního úvěru. Pro přínosné partnery navýšení na 0,2% z čerpané částky hypotečního úvěru. Více informací na petr.parizek@chytre-hypoteky.cz

http://proviznisit.cz/hypoteky/
Segway promotion a tours : www.sg-point.info - netradiční propagace Vaší společnosti
 @ordurebizarree president of Slovakia republic (Central Europe)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
ty provize jsou ale fuckt ubohé, sorry ... viz debata Kde sehnat hlupáky?

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Tobě přijde provize 1500 Kč z hypo na 1M ubohá?
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Y2K.bug píše:
Tobě přijde provize 1500 Kč z hypo na 1M ubohá?


Pravděpodobně naráží na Vitacredit, kde je provize 2% a pak je tohle opravdu úplně někde jinde. Nutno podotknout že klasická hypotéka a Vitacredit je rozdíl a je to jiný produkt. 1500 provize není málo, ale je to až za uzavřený obchod a tak nastává otázka jestli nezvolit konkurenci s platbou za schůzku, kde je nějakých 300 - 400 a není podmíněná uzavřením hypotéky. Těžko říct.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Y2K.bug píše:
Tobě přijde provize 1500 Kč z hypo na 1M ubohá?

A tobe ne? Kolik na tom asi vydela poskytovatel hypoteky?

Edit:
Trochu jsem si prohlidnul podminky affilu a cilovy web.
- nevyhodny podminky - plati se az za sjednanou hypoteku
- nezajimavy web, divne barevne kombinace. Celkove pusobi nedotazene - jaka bude asi mira konverze?
- spatne zvolena domena, na bezpomlckove domene existuje konkurence

Celkove na me tento affil pusobi neseriozne. Kdo je poskytovatel hypoteky? Nepreprodava majitel chytre-hypoteky.cz leady dalsim institucim? To by vysvetlovalo, proc se plati az za sjednani hypoteky.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
do hypoték vidím trochu více. vitacredit je hyposmart s úrokem 3,5 p.m. (měsíčně) ... provize hezky, ale maloktery klient si jejich produkty vezme. z hypotek vše pod 0,5 % provize bereu jako drzost....pokud chcete 0,5% na bankovní hypoteky a až 1,5% z nebankovní hypotéky pracujte pro mě


jinak u mě nebankovní hypotéka od 7,99% p.a. , bankovní 2,4% p.a.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se