Affiliate

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,

potreboval by som vedieť, či je možné na jednom webe mať nahodených viacero affil systémov a iných reklamných jednotiek ? Ako to vlastne je ? Môžem mať na 1 doméne na každej podstránke affil system doplnení o G. Adsense ?

Vopred ďakujem každému za odpoveď.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ještě jsem se nesetkal s podmínkami affiliate programu, který by to zakazoval a protože provize jsou v řádech procent, nikdo by takovému partnerovi neposkytl exkluzivitu za tak malé procento z prodeje. Takže klidně můžeš.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nechcelo sa mi čítať podmienky každého affilu, pozriem sa pre istotu na to. Ďakujem za radu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nic zakázáno není, jinak by již více jak 80% webů nebylo v žádném affiliate systému.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Ještě jsem se nikdy nesetkal s tím, že by to nějaký program zakazoval.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Podmínky číst doporučuju. Můžeš se v budoucnu vyhnout problémům (plátce DPH, nutnost mít X prodejů za měsíc, neplatí do ČR, výplata jen určitým způsobem atd.).

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Si pamatuju zatím jediný případ, že omezoval jinou reklamu, byl to obor hudební nástroje, eshop přesně nevím. Ten měl sazbu pro "normální provoz" a pak měl zvýšenou sazbu pro jedinečné zastoupení na webu, že to bude jediná reklama na hudební nástroje(myslím, že to platilo jen na obor). Ale je to trochu něco jiného než o čem píšeš ty.
Jinak podmínky je dobré aspoň rychle přečíst, hlavně sídlo společnosti kvůli DPH, výplatu apod. Ostatní je pořád stejné si myslím.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Podmienky som nečítal, pretože som sa doposiaľ neregistroval len som si robil zbierku affilov a zaujímalo ma, či je možné ich medzi sebou kombinovať. Ďakujem za rady.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se