Affiliate

Gottas15
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 13
Registrace: 11.05.2012
Zdravím,

vlastním web věnovaný filmům na adrese s denní návštěvností až 20.000 z toho cca 12.000 UIP.

Rád bych web správně monetizoval, aby generoval co největší zisky. Měl jsem tam už nějaký Affiliate jako Trikator.cz, MyLands.cz atd., ale pořád mám pocit, že někde se skrývá možnost většího výdělku (neberu v úvahu Adsense a spol.).

Napadlo mě například k tomu udělat e-shop a tímto webem ho propagovat, ale dalším otazníkem je, co v e-shopu prodávat, aby to alespoň úzce souviselo s filmy.. Samotné DVDčka s filmy (což mi nepřijde jako dobrý nápad), reklamní předměty jako trika, hrnky atd. Najde se nějaký nápad?

Nevíte někdo o nějaké možnosti, kde jsou poměrně slušné výdělky například za proklik či konverzi? Případně, jak by jste takový web monetizovali Vy?

Nebo se najde nějaký soukromý inzerent?

Děkuji

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Zkus hledat spíše toho soukromého inzerenta, protože v tomto odvětví je si myslím mnohem lepší v pohledu výdělku. Jinak s tím e-shopem je to dobrý nápad. Já bych tam nabízel různé trička k filmům.

Affilate k filmům moc neznám. A myslím si, že lidé už moc filmy nenakupují.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Soukromý a tématický inzerent ti vydělá víc, než jakýkoliv affil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se