Affiliate

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Chtěl bych u jednoho webu zkusit odstranit affil id v odkazu, affiliate běží na post affiliate pro a údajně umí poznat odkud návštěvník přišel i bez id v odkazu.
Akorát nevím v jakém formátu má být web jestli s http:// nebo bez.
Myslíte si, že to bude spolehlivější než vytvořit jednu stránku na mém webu ze které by to směrovalo přímo na odkaz i s id.
Díky za pomoc.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Post affiliate pro umí:

Nemusíte vyplňovat každé URL vašich stránek, můžete použít hvězdičkové konvence
Takže pro příklad vzor *yoursite.com* budou souhlasit:
www.yoursite.com
subdomain.yoursite.com
www.yoursite.com/something.html
www.yoursite.com/dir/something.php?parameters

Tohle si myslel?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
no já ani nevím co jsem myslel :/ chtěl bych zamaskovat affil odkaz z mého webu a nevím jestli se spoléhat na provizní systém a nebo to raději masovat přes stránku na webu, která bude odkazovat na normální partnerský odkaz.
Normálně mám v rozhraní partnera uveden můj affil link obchod.xy/index.php&id=22434343 a někde jsem slyšel nebo spíše četl o funkci jak obchod a hlavně affiliate systém pozná, že zákazník jde ode mě i když odkazuju pouze na obchod.xy
Jen nevím jak to nastavit aby to fungovalo spolehlivě, teď mám v adrese webu uvedenou adresu bez http:// a nevím jestli tam být nemá, je mě jedno jestli to pozná odkaz ze subdomén protože je na tomto webu nepoužívám a to ani www. ale aby to poznalo, že sdfasf.cz = sdfsdf.cz/neco/nic/1.html
A taky mě jde o spolehlivost, jeslti nebude lepší odkzovat přes odkaz s id ale mít ho zamaskovaný přes nějakou stránku na mém webu
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já s tím mám v post affiliate pro dobrou zkušenost, najdi si v systému přímo odkazující url, zadej svou url ve tvaru *yoursite.com* a pak se ti budou zapisovat všechny prokliky odkudkoli z tvého webu a systém i tak pozná z které konkrétní stránky návštěvník přišel, jeho IP, atd atd. Pakl můžeš odkudkoli z webu odkazovat odkazem bez parametru, takže ve tvaru obchod.xy

Nevím jaký affiliate partner to má být, protože jsem se také setkal s verzí post affiliate pro, kde toto není možné, ta volba tam prostě vůbec není. Někde zase zadáš svou url a čekáš až ti jí schválí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jedná se o VaseCocky.cz, zítra to vyzkouším. Díky za ujasnění dávám +
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se