Affiliate

TravelPortal
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.06.2013
Dobrý den,
rádi bychom vám ve stručnosti představili nový provizní systém od cestovní agentury TravelPortal.cz. Systém byl vyvinut ve spolupráci se společností Etnetera a.s. a nabízí více než konkurenceschopné podmínky do současné nabídky provizních programů.

Co nabízíme:
- 3% z celkové ceny každé zprostředkované objednávky
- 40 dní platnost cookies
- Výplatní minimum od 1000 Kč měsíčně, případně od 100 Kč ročně
- Rozhraní stránek ve kterém upřednostňujeme online prodej zájezdů, telefonický prodej je přesunut do pozadí
- Připočítáme vám i provizi z alternativních objednávek leadu

Reklamní média:
URL odkazy
Statické bannery
Dynamické bannery
XML feedy
Vyhledávací formuláře

Systém je již plně spuštěn a k dispozici na adrese affil.TravelPortal.cz

Těšíme se na možnou spolupráci a věříme, že každá dovolená kterou společně dovedeme zprostředkovat, bude pro vaše návštěvníky nezapomenutelná.
TravelPortal.cz

TravelPortal
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.06.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:
odkaz nefunguje
http://affil.travelportal.cz/


Díky za připomínku, opraveno

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ó tak to jdu hned prubnout, poslední představený konkurenční travel affil stojí za velké ..... tak snad konečně někdo u koho to pofrčí :-)

-- 05. 06. 2013 19:59 --

Jak dlouho zhruba trvá schvalování partnerů?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

TravelPortal
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.06.2013
freez píše:
Ó tak to jdu hned prubnout, poslední představený konkurenční travel affil stojí za velké ..... tak snad konečně někdo u koho to pofrčí :-)

-- 05. 06. 2013 19:59 --

Jak dlouho zhruba trvá schvalování partnerů?


Děkujeme za vloženou důvěru.

Schvalování partnerů budeme vyřizovat postupně, v co nejkratší možné době. První registrace byly potvrzeny v řádu několika hodin.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No konečně další příjemnej provizní program :-) Tak jdem poslat nějaký lidi k vám :-)

Měl bych pár návrhů, vyhledávací formuláře jsou pěkný, rozměry použitelný, konfigurace komfortní. Neuvažujete nad formulářem v rozměru 500x200 px (nebo 500x120) ? Nikdo neposkytuje horizontální formulář, dva řádky vyhledávacích prvků a v pravém dolním rohu tlačítko hledej. Ideálně s volbou obrázku na pozadí a s volbou barvy tlačítka hledej,použitelné všude, nemusí to být nijak složité. Bodla by i obdobná změna pozadí u dynamického banneru (poznávačka do Paříže s motivem palem je jak pěst na oko).

No jdu zkoušet, jsem na to zvědav.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

TravelPortal
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.06.2013
freez píše:
No konečně další příjemnej provizní program :-) Tak jdem poslat nějaký lidi k vám :-)

Měl bych pár návrhů, vyhledávací formuláře jsou pěkný, rozměry použitelný, konfigurace komfortní. Neuvažujete nad formulářem v rozměru 500x200 px (nebo 500x120) ? Nikdo neposkytuje horizontální formulář, dva řádky vyhledávacích prvků a v pravém dolním rohu tlačítko hledej. Ideálně s volbou obrázku na pozadí a s volbou barvy tlačítka hledej,použitelné všude, nemusí to být nijak složité. Bodla by i obdobná změna pozadí u dynamického banneru (poznávačka do Paříže s motivem palem je jak pěst na oko).

No jdu zkoušet, jsem na to zvědav.


Díky za hodnotné připomínky, pošleme je dál a zkusíme zapracovat.

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
Wow...super portál :) (afil taky) hned jdu narekrutovat lidičky,ale zajímalo by mě-kolik dostanu za nového člověka ? (rekruta)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
martinecek2000 píše:
Wow...super portál :) (afil taky) hned jdu narekrutovat lidičky,ale zajímalo by mě-kolik dostanu za nového člověka ? (rekruta)


Nikde jsem se nedočet, že by program nabízel podpartnery, takže nedostaneš nic.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

TravelPortal
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.06.2013
martinecek2000 píše:
Wow...super portál :) (afil taky) hned jdu narekrutovat lidičky,ale zajímalo by mě-kolik dostanu za nového člověka ? (rekruta)


Děkujeme za pochvalu.

Rozhodli jsme se v první fázi touto cestou nejít a 3% provize dále nedělit. Pokud bude po funkcionalitě větší poptávka, určitě toto rozhodnutí v budoucnu přehodnotíme.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě to tedy nevadí a to i přes to, že bych měl kde ty podpartnery nabrat. Spíš nemůžu přijít na to, proč mě neposlouchá filtr u dynamického banneru rozměru 750x100, při nastavení filtru na Řecko, mi neustále zobrazuje Egypt. Zkusím to smazat a založit znovu, uvidíme.

-- 07. 06. 2013 10:28 --

Aha, už jsem na to asi přišel. Vyplnil jsem i kolonku Fultext a to bylo asi ono, po smazání dat z kolonky Fultext už zobrazuje jen navolené Řecko. Ještě bych se zeptal na vyplnění partnerských webů, když tam vyplním všechny druhý den jsou tam zase jenom dva, má smysl to vyplňovat, nebo je to jedno když tam budou jen ty dva?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

TravelPortal
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.06.2013
freez píše:
Mě to tedy nevadí a to i přes to, že bych měl kde ty podpartnery nabrat. Spíš nemůžu přijít na to, proč mě neposlouchá filtr u dynamického banneru rozměru 750x100, při nastavení filtru na Řecko, mi neustále zobrazuje Egypt. Zkusím to smazat a založit znovu, uvidíme.

-- 07. 06. 2013 10:28 --

Aha, už jsem na to asi přišel. Vyplnil jsem i kolonku Fultext a to bylo asi ono, po smazání dat z kolonky Fultext už zobrazuje jen navolené Řecko. Ještě bych se zeptal na vyplnění partnerských webů, když tam vyplním všechny druhý den jsou tam zase jenom dva, má smysl to vyplňovat, nebo je to jedno když tam budou jen ty dva?


Ještě dovysvětlím, proč se zobrazil Egypt - v případě že v systém nebude mít dostatek dat k zobrazení dynamického banneru (ve vašem případě kvůli filtru fulltext), načte data se sezónními zájezdy.

Zkuste prosím přidání webů ještě opakovat - zkoušel jsem si simulovat problém a seznam stránek se mi uložil správně. Pokud vám problém bude přetrvávat, dejte vědět po soukromých zprávách vaše jméno+příjmení a já vám zbytek stránek donastavím přes administraci.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Bylo to asi opravdu tím fulltextem, co jsem to smáznul v nastavení už se zobrazuje jen to Řecko.
Weby jsem přidával když jsem se registroval, bylo jich 5. Po registraci jsem šel do Můj affiliate a najednou tam byli jen 2, tak jsem jsem je znovu dopsal na stav 5 webů. Ráno jsem se tam podíval a zase jen ty první 2. Zajímavé ale je, že pokud chci přidat znovu ty weby, tak prokliku na tlačítko přidat, se mi ale ukáže, že přidávám web číslo 6. Takže mi to připadá, jako by ten systém ty weby viděl, ale já ne. Zkusím to ještě jednou, vyzkouším to v jiném prohlížeči a kdyby to nešlo napíšu do PM.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se