Affiliate

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zdar pánové,

pozorujete poslední dobou neustálé technické problémy s affilem od Invie? Začalo to někdy před cca 14 dny, kdy se na stránkách Invie objevila hláška, že stránka má technický problém viz obrázek.

Obrázek

Od té doby mám s affilem neustálé problémy, několikrát denně se nezobrazují reklamní prvnky, nejedou xml feedy, nejdou vyhledávače. Na stránce se objeví jen:

Obrázek

Nebaví mě neustále některé prvky stahovat z webu, protože pokud nastane problém třeba na xml a nebo se nenačtou banery, neskutečně to zpomaluje načítání webu. Nemáte někdo nějaké informace co se děje? Invia samozřejmě mlčí, nikde ani písmenko. Bohužel za této situace nemám absolutně důvěru ani v objektivitu počtu prokliků atd.

Díky za reakce.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ano, to je pravda, nicméně to není poprvé. Již mnohokrát a to i v minulosti se mě stávalo, že vypadlo spojení z jejich strany a načítalo se mě jen hlášení.Již jsem jim to i psal, bohužel nějak zapomněli odpovědět.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pravda, stávalo se to i dříve, ale aby to nejelo den co den tak dlouho to je myslím si poprvé. To že nereagují a nedají na affil stránku nějaké prohlášení mě vadí nejvíc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Potvrzuji, také mi to nejede. Psal jsem na Twitteru, zatím bez odpovědi. Všechno jsem musel stáhnout, aby se načetly alespoň stránky.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Stejný problém, který jsem už ovšem pozoroval v minulosti. Že to nedokázali za několik měsíců, možná i let opravit je docela na pováženou.

Aktuálně mám jiný problém. Za včerejšek jsem měl 726 prokliků, ovšem návštěvnost mých stránek byla kolem 500 UIP. :-D Zkusil jsem jim napsat co to je.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
na mém webu se bannery zobrazují normálně
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
na mém webu se bannery zobrazují normálně

Ano teď to funguje, jenže co za hodinu, večer, ráno, zítra..... nikdy nevíš kdy to zase nepojede, nejhorší je, že to zpomalí celý web a to velmi hodně. o počtech prokliků a celé statistice si myslím své už nějakou dobu, někdy mi to přijde že si to snad cucají z prstu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
tak by snad neměl být problém si měřit počet zobrazení banneru a prokliků sám ne? a v případě velkých rozdílů je přestat propagovat
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jasně že to není problém, proto právě píšu, že tomu jejich měření moc nevěřím a že si to kolikrát cucají z prstu, bohužel u nich nemáš moc dovolená prakticky v ničem.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
a předtím se počet kliknutí naměřených tebou s počtem naměřeným jejich systémem shodoval? o kolik % se ti to rozchází?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jak kdy, někdy to bylo i 40% ale já to pořád nesleduji, co šlo jsem vyměnil za jinej affil a je klid, navíc to jejich affiliate rozhraní z dob krále klacka to je něco. A to jsem tam jel jednu doby dva profily a bordel byl na obou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
A u ostatních affilů máš výsledky +- schodný s těma v jejich systému?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Téměř na chlup, až na Travel.cz kterej je podle mě naprosto nefunkční, navíc s nulovou konverzí. Já jak vidím nějaké vlastní řešení u affilů tak to testuju, někde to jde lépe někde vůbec a důvěra pak rapidně klesá, ale např. affil od Student agency má dobrej systém a vše sedí jak má, New travel taky ok, třeba Akvila, která jede přes Webexsys to je horší, takové affil systémy kde nic nevíš, nezjistíš, to je vždycky sázka do loterie.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
A to zrovna u Travel.cz mám bonus za registraci 300 Kč. U Invia.cz se mě líbila platba za klik za delší období to taky nějakou korunu hodilo.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo bonus za registraci u Travelu máme asi všichni, to je ale bohužel asi tak všechno :-( nejhorší je, ten jejich systém, nevidíš mimo textových odkazů prakticky nic, konverze z vyhledávače ve hvězdách, no prostě špatný.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Co Alexandrii, tu máš též nějak více prozkoumanou?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Alexandria používá Post affiliate pro, tam je vše OK, jen čekám jestli se hnou i podpartneři, jinak to funguje, a to i na přímo odkazující URl s použitím bez parametru, ideální kombinace, čistá URl a je klid.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
to mě se u Alexandrie povedlo zabrat ID kód dovolena takže to ani nevypadá jako affil kód
ono Post Affiliate Pro pozná a uzná provizi i bez ID kódu v odkazu?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
to mě se u Alexandrie povedlo zabrat ID kód dovolena takže to ani nevypadá jako affil kód
ono Post Affiliate Pro pozná a uzná provizi i bez ID kódu v odkazu?


Ano stačí si doménu zadat do systému s parametrem *domena.cz* a budou se ti počítat všechny prokliky odkudkoli z domény, podstránky, no cokoli.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dnes opět Invia perlí, banery a prvky se sice zobrazují, ale jak zpomalují web, to snad ani není možné. Statické prvky a vyhledávač, to ještě jde, ale dynamické banery to je neskutečné, jakmile je vypnu, web najede jako blesk. Já už nevím, ale začínají mě čím dál tím víc nebavit :-(
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Studa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.03.2012
Ahoj ,
muzete vyzkouset Affil Neckermann, dava do konce cervna 4%.
Pokud mate zajem o xml normalni nebo lastminute, napiste na podpora@vivnetworks.com
Robert

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ahoj Roberte,
Affil od CK Neckermann dávám už od února, dobrá byla akce dálniční známka zdarma, to se docela povedlo. To zvýšení provize by mohlo být na pořád :-D A ještě je škoda, že akce bláznivé čtvrtky jsou jen na kamenných pobočkách, to by mohl být dobrej tah. Jo a když už jsme tu nakousli toho Neckermanna, taky by mohli trochu naplnit ten banerovej výběr, po skončení jarních akcí to tam pěkně zeje prázdnotou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se