Affiliate

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Měl jsem affil na StavbaOnline.cz na svých webech, celkem bylo na provizích cca 4 500 Kč za obrat větší jak 150 000. Všechno do poslední zamítli. Je vůbec toto legální? Já jím udělám takovejhle obrat a oni mě to všechno najednou zamítnou a ani nenapíšou proč. Nic jsem snad neporušil. Docela mám chuť na tyto praktiky všechny potencionální partnery upozornit. Stalo se vám to taky někdy?
Zajímalo by mě jak se chovají k zákazníkům.

-- 10. 07. 2012 21:00 --

Bylo by divný kdyby všichni naráz nepřevzali objednávku nebo vrátili zboží v rozmezí 20 sekund.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

zabza
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 51
Registrace: 12.06.2012
Můžeš uvést nějaký odkaz na podmínky provozu toho jejich affil programu?
Díval jsem se na jejich web, najdu tam sice údaje o provozovateli hned na první stránce, což považuji za totální zbytečnost, podlě mě by to mělo být uváděno v případě potřeby a ten je při potvrzení nějakého vztahu (ano, tvrdím, že je zákon chybný), tedy v podmínkách použití, ty ale jaksi u affilu nenalézám.
Trošku jinou cestou...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nemohu nemám je :( Zkusím jim tam zítra zavolat
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
idp píše:
Bylo by divný kdyby všichni naráz nepřevzali objednávku nebo vrátili zboží v rozmezí 20 sekund.


V tomhle případě nejde o to, že by zboží vrátili do 20 sekund všichni, ale o to, že administrátor affilu vždy 1x měsíčně objednávky buď potvrdí nebo stornuje. Alespoň tak je to u ostatních affilů.

Jinak affil soudit nemohu, nemám s ním zkušenosti.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
Nemôžeš robiť nič, podľa mna ta nevyplatia.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak je to vyřešeno, jednalo se o testování z jejich strany. Slíbili mě alespoň dárek jako omluvu. :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Tak už jsem se chtěl ptát o co se jedná, že bych to případně s nimi vyřídil, protože to jede na našem systému a když jsem mluvil s majitelem, tak se mi zdál velmi rozumný. Ale vidím, že se to vyřešilo a ještě velmi pozitivně :D.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se