Affiliate

Sartanion
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 01.03.2015
Dobrý den,

píšu sem poprvé, tak snad to nebude zmatené. Hledám partnerský program, kde by se vyplácely spíše provize za klik nežli za prodej. Nevím, jestli je to také affilate, ale myslím, že ano.

Nevíte, jestli to má nějaký speciální název nebo nevíte o stránkách s tímto programem ?

Díky !!! :)

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Pay per click, PPC, Platba za proklik

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Adsense, Sklik, Etarget

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Můžeš také zkusit affil od Heureky. Funguje podobně.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Affil od heureky u mně výcházel hodně špatně. Radči tam dej adsense nebo sklik....

Manny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 26.04.2013
Zůstal bych u toho affiliate, vydělávat na proklicích je podle mě již překonané, právě affiliatem :)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
já zase hledám něco "per view" návštěvnost mám, ale nikdo na nic nekliká

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
PPV je i adsense ale vždy vychází hůř než platba za klik jinak žádný ppv systém co by za něco stál v čr není....

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Mac
- tak Adsense mám od loňska zabanovaný za clickfraud a nový účet čekám už dva týdny až mi zprovozní - furt mám ještě to prázdné okno
- Sklík - z PPV mám za dva roky dohromady, tak korunu + mi ho povolili jenom na dva weby (zbytek prý není dost kvalitní)
- Etarget mne mile překvapil protože skrze PPV/RTB mi jdou peníze i bez klikání (jsou to haléře, ale aspoň něco)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Manny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 26.04.2013
Platby za imprese v affilu, to jsem ještě neviděl nebo si už nepamatuji kde nabízeli. Platbu za prokliky nabízejí kromě zmíněných affiliate programů ještě u Wedosu (myslím 0,5,-/klik), ale nutné jsou i prodeje, nejde vydělávat jen na proklicích. To samé platí u affiliatu u Invie a pár dalších travel affiliate programů. Ale už samotné platba za prokliky je v affilu trochu mimo. Je postaven na co nejvýkonostnějším modelu, čili platbu za skutečný výkon...

Linki
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 02.07.2012
katalog píše:
Affil od heureky u mně výcházel hodně špatně. Radči tam dej adsense nebo sklik....

To snad záleží podle webu. U mě je třeba affil od Heuréky fajn a vydělá víc, než AdSense.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Přešel jsem z Heureky na Sklik a maximální spokojenost. Jde spíše o to, jak nastavíš a spravuješ reklamy. Kde je zobrazuješ a zda se návštěvníkům zobrazují relevantní. Testovat, testovat a testovat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se