Affiliate

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Ahoj,
jak to teď vypadá s vyplácením provizí z affilu od mall.cz? Mají napsáno od 50Kč, ale mně od nich přišla poslední platba na začátku roku a od té doby nic. Faktury vystavují sami a platby posílají nějak automaticky. Chodí vám peníze od mall.cz? Nejedná se o padesáti korunu jak by se mohlo zdát, jen mě to zajímá a než napíšu na nějakou podporu, tak raději to zkusím zde.
Máte nějaké aktuální zkušenosti? Dostali jste peníze v posledním třeba půl roce?

haVaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 07.12.2011
pravidelne kazdy mesic

JardaF
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.12.2011
Mě výplaty také chodí, jenom v Mallu mají lehčí "timeshift". Podklady k fakturaci mi chodí mezi 15. - 20. dnem v měsíci, rád bych faktury za předchozí měsíc vystavil do těch 14 dní - pak v tom mam hroznej binec - musím buď fakturu vystavit předem a pak zpětně editovat, nebo pár dní nefakturovat a počkat až se Mall uráčí. Výpaty chodí koncem měsíce, teda spíš začátkem dalšího celkem pravidelně...

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
OK díky. Nevím, čím to, ale zmizel mi z nastavení IBAN a SWIFT kód tak možná to bylo tím, no uvidím...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se