Affiliate

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Neví někdo proč zmizel bez nějaké informace affil zážitky.cz z nabídky Elephant Orchestra ? Přitom na stránkách zážitky.cz je v nabídce affilu pořád registracu u espolupráce. Tohle už je tento týden druhý affil co si prostě někdo zruší a nějak se ani neobtěžuje poslat na meil nějakou informaci. :-(
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Tak to je pro mě celkem překvapení už jednak proto, že mám na několika webech tento affiliate nasazen a nikde mě nevaroval. Každopádně bych se nedivil, kdyby to zazitky.cz zabalily a nabízely svůj vlastní affilite program, protože již omílané zpracování espoluprace.cz je otřesné a do alespoň slušné funkčnosti má daleko.

Jaký druhý affiliate byl zrušen?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Další byl fitness affil od eHUB na propagaci serveru lehkavaha.cz, web běžel a nabízel registrace fitness trenérům, studiím, poradcům atd. Dnes je oficiální spuštění pro veřejnost. O zrušení se člověk dozví jen z novinky na hlavní straně eHUB po přihlášení, emal pro ty co mají kampaň aktivní by byl asi moc práce.
Jinak jak to tak sleduji, dost velkých firem co byli na CJ začínají odcházet a spouštějí svoje affil programy (tam to možná bude i tím DPHčkem) koukal jsem že už i KASA.cz si rozjela svůj, dovolena.cz od nich taky utekla a plánuje svůj affil, to samé expecta, atd.. Jen mám trochu obavu, abychom měli za chvilku co přes affil nabízet.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Tak to je zajímavý, protože zrovna lehkavaha.cz mám taky nasazený na jednom webu, takže díky za upozornění. Obecně eHub.cz si hlavu s s odstraňováním kampaní neláme, není to poprvé a asi ani naposled. Emaily jednou chodí, jednou ne.

Dovolena.cz na affilu pracuje už delší dobu, bylo mi to potvrzeno od člověka přímo zevnitř, tak se těším co nabídnou za provize (doufám, že nezůstanou u svých 500 za zájezd) a především jaký budou mít konverze. Protože po mým prvním nadšení z travel.cz a jejich 3% za zájezd jsem téměř všude znovu nasadil Invii, protože i přesto díky konverzi vydělám víc tam.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
LukasP píše:
Tak to je zajímavý, protože zrovna lehkavaha.cz mám taky nasazený na jednom webu, takže díky za upozornění. Obecně eHub.cz si hlavu s s odstraňováním kampaní neláme, není to poprvé a asi ani naposled. Emaily jednou chodí, jednou ne.

Dovolena.cz na affilu pracuje už delší dobu, bylo mi to potvrzeno od člověka přímo zevnitř, tak se těším co nabídnou za provize (doufám, že nezůstanou u svých 500 za zájezd) a především jaký budou mít konverze. Protože po mým prvním nadšení z travel.cz a jejich 3% za zájezd jsem téměř všude znovu nasadil Invii, protože i přesto díky konverzi vydělám víc tam.


No s já ještě s travel.cz zatím zkouším jak to bude vypadat, ona je teď docela blbá doba ještě i když exotika to trochu zachraňuje tak v lednu počítám že to začne být zajímavější, mám nasazen i newtravel.cz i když je tam nižší provize taj mám na 100 prokliků 1 objednávku i v době kdy se moc neprodává, no není to jednoduché a jak píšeš Invia zatím vede, ale taky čekám na zájezdy.cz, na expectu i když tu mám na webu, ale trošku jinak než affil a ještě by mohl z CJ utéct neckermann a jinak je dobrej affil na Řecko od Viamare. No vybrat se dá, ale štvou mě když něco ruší, nebo předělávají a na partnery se jaksi vys... aby něco kvákli.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
LukasP píše:
Každopádně bych se nedivil, kdyby to zazitky.cz zabalily a nabízely svůj vlastní affilite program


Potvrzeno, zazitky.cz budou mít vlastní affiliate

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
LukasP píše:
LukasP píše:
Každopádně bych se nedivil, kdyby to zazitky.cz zabalily a nabízely svůj vlastní affilite program


Potvrzeno, zazitky.cz budou mít vlastní affiliate


nevíš kdy zhruba ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
freez píše:
LukasP píše:
LukasP píše:
Každopádně bych se nedivil, kdyby to zazitky.cz zabalily a nabízely svůj vlastní affilite program


Potvrzeno, zazitky.cz budou mít vlastní affiliate


nevíš kdy zhruba ?


Tak to bohužel, vše je v přípravě, takže počítám minimálně od nového roku né-li dýl

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak zážitky už jedou, odkaz na registraci hier: http://prodavejte.zazitky.cz/affiliate/ ... SignupForm
podmínky zajímavý viz: http://prodavejte.zazitky.cz/ tak uvidíme :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se