Aktuální události

Ako sa vám páčia zmeny na 404m.com?
Žádná hlasování
60%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
40%
Celkem hlasů: 5
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Neviem či ste si všimli to isté, ako ja, ale na 404m.com sa čo-to zmenilo. Vyhľadávanie sa dalo na pravú stranu, v boxe reklamy sú vtipy o Chuckovi Norrisovi a text v článku sa zväčšil. Osobne sa mi to všetko celkom páči (tie vtipy ma pobavili), no nejako sa mi nepozdáva ten kanál z Twitteru naľavo hneď ako druhý box (neviem, či ho chceš, Drago, spropagovať, ale viem si tam predstaviť aj lepšie veci) a hlavne tá veľkosť písma v článkoch. Pred tým bol ten text ľahšie čitateľný (aspoň pre mňa a už mi to hovorili aj iní ľudia, takže asi nie som slepý iba ja :) ) a teraz mi príde príliš vysoký. Zmeny vždy uvítam (keby mala nejaká stránka stáť na rovnakom bode 3 roky, tak by to asi nebolo veľmi fajn), ale ten text je fakt horší - aspoň podľa mňa.

A čo na to vy? (nezabudnite hlasovať!)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na mě je to moc velké. Pro lepší čtení používám CTRL+kolečko na myši.

Jinak komentáře jsou fajn ;).

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Na tom blogu jsem byl jednou, možná dvakrát. Všechno mi připadá normálni... Co se tam změnilo? Tento blog nečtu tak nevim.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Čítať by si ho určite mal začať, ak sa zaujímaš o internetové podnikanie, hlavne domaineering. Je to vynikajúci blog, ktorý píše jeden veľmi skúsený človek.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Senky píše:
Čítať by si ho určite mal začať, ak sa zaujímaš o internetové podnikanie, hlavne domaineering. Je to vynikajúci blog, ktorý píše jeden veľmi skúsený človek.


Ne každý na to musí býti. Já tam kdysi taky moc nechodil, ale jak se člověk začíná více a více zajímat o podnikání na internetu, tak se to stane velmi žádaným čtivem. Ale pravda, Dragův blog přináší oproti některým dalším blogům nějakou přidatnou hodnotu a dobře se čte.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se