Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak určitě bych ho nevyhodil, sice bych ho asi dost seřval, že mi to neřekl, ale jak bylo napsáno, manager je zjevně dobrej :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Myslím, že si s těmi penězi založí vlastní firmu a hravě. Vyhazov mu je určitě ukradený...

ALe pánové, asi děláme business špatně, tohle je ten správný obchodní model.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Ja prave tohle nechapu. Ten clovek, i kdyz je to svym zpusobem flink, tak defacto dokazal ridit cely tym externistu a jeste na tom vydelat. Navic pro to nemusel hnout prstem. Taky to bylo to prvni, co me napadlo - asi delame neco blbe. Premyslim, ze asi priste budu programatora hledat v zahranici :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No mě by zajímalo jak se s nimi domluvil.
Nejspíše anglicky, ale poté to také vypovídá o tom, že pokud uměli anglicky a tak dobře programovat, že lze v cizině (Číně) sehnat kvalitního pracovníka.
A tomuto člověku bych dal medaili - práci odváděl suprově a ještě na tom vydělal.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
Je to rozhodně dobrá myšlenka. Podívat se po programátorovi v zahraničí.

Jediné za co by měl dostat padáka je smlouva, pokud v ní bylo něco popsáno o tom, že nesmí o své práci říkat dalším stranám. Nebo něco v tom smyslu.
Jinak nevidím jediný důvod, proč si takového člověka nenechat a povýšit ho raději.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Chtelo by to vice detailu, ale i tak se vyhazovu moc nedivim. Jednak neumel to, proc tam byl --> programovat, ale hlavne se chlubil cizim perim. Neni to tak davno, co se zde resila podobna mensi kauza kolem copywritingu. Lidi jednoduse chteji vedet komu plati a nechteji ze sebe nechat delat blbce.

Navic poskytoval firemni udaje cizim osobam, jelikoz jim dal pristup na firemni sit. Je otazka k cemu vsemu meli Cinane pristup.

Sice to byl sikovny vudce tymu, ale nejspis by nedokazal rozjet svoji firmu a nebo by se nedostal k dobre zaplacenym zakazkam, ktere mel jeho minuly zamestnavatel. Tudiz by si nemohl dovolit externisty z Ciny. Uz davno neplati, ze je Cina (potazmo jizni a jihovychodni Asie) oblasti levne pracovni sily. Za znalosti a dovednost se tam sice stale plati mene, nez v Zapadnim svete, ale presto se sem uz mnohdy nevyplati expanze.

Vituld
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 04.11.2012
Outsourcing do Číny a Indie se dnes vyplatí. To co umí borci v Asii, neumí nikdo v Evropě a Americe...ne za takové peníze:-)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Vituld: Máš nějaké tipy? Český brigoš se pohybuje kolem 70-80 Kč na hodinu, ale Číňana za $1-2 na hoďku bych vzal, práce mám dost. Jedinou podmínkou je solidní angličtina.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Jak vite, ze se to vubec stalo?
Evidence even suggested he had the same scam going across multiple companies in the area. All told, it looked like he earned several hundred thousand dollars a year, and only had to pay the Chinese consulting firm about fifty grand annually. The best part? Investigators had the opportunity to read through his performance reviews while working alongside HR. For the last several years in a row he received excellent remarks. His code was clean, well written, and submitted in a timely fashion. Quarter after quarter, his performance review noted him as the best developer in the building.

Obrázek
no cooking

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No vidíš to, ještě mohl i vyhrát zaměstnance roku :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Je to celkem trapný, jak se jedno téma objeví na WT a za pár minut tady. To nedokážete být originální? Já jsem si myslel, že WD si na tom zakládá a proto tu má lepší komunitu. Tohle kopírování je trapný.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Wladass píše:
Tohle kopírování je trapný.


Ty jsi trapny.

Na WT jsem to nevidel. Kdyby to nebylo tady, tak si to neprectu.

Ted pribeh nevymyslel ani nikdo na WT, spis ho vymysleli v Americe.
no cooking

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Wladass píše:
Je to celkem trapný, jak se jedno téma objeví na WT a za pár minut tady. To nedokážete být originální? Já jsem si myslel, že WD si na tom zakládá a proto tu má lepší komunitu. Tohle kopírování je trapný.


Pokud mas na mysli cele toto vlakno, tak jsi hodne vedle. Na webdealu se toto tema objevilo drive nez na webtrhu.
Pokud mi tedy neuniklo nejake vlakno na webtrhu.

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Wladass píše:
Je to celkem trapný, jak se jedno téma objeví na WT a za pár minut tady. To nedokážete být originální? Já jsem si myslel, že WD si na tom zakládá a proto tu má lepší komunitu. Tohle kopírování je trapný.


Nebojim se rici, ze v CR jsme byli prvni, kteri s touto zpravou na Objevit.cz prisli. Pokud me pamet neklame, tak to jako prvni odchytlo Zive z nejakeho jineho zdroje. My tutez zpravu nabrali z jednoho zahranicniho webu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se