Aktuální události

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to aby se teď Ignum bál o PR, když jsem mu sem hodil odkaz :-D Když jsem s webem nedělal nic a nechal ho být, většinou tam ten PR zůstal stejný, jak se říká kdo nic nedělá, nic nezkazí :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
Jasně, ještě si smaž odkazy z podpisu a podle některých odborníků to bude to nejlepší, cos mohl dneska udělat :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jsem přišel na další věc, která mohla zapříčinit sundání ranku a myslím si že to bude ono, protože web je jinak ve vyhledávání nedotčen, ba naopak google ho sune čím dál tím víš. Dělal jsem před pár týdny update editoru na novější verzi a nevšiml jsem si změň po této aktualizaci, nová verze editoru, mi totiž přepsala všechny odkazy ven směřující u kterých byl atribut "nofollow" na atribut "follow" takže z webu z ničeho nic najednou začalo odkazovat přes 150 odkazů ven. Myslím si že po návštěvě robota, když zjistil kolik přibilo odkazů která má projít a najednou mě začal považovat za nějakou vznikající linkfarmu. No uvidíme, opravil jsem to, necháme se překvapit. Jinak v tomto stavu s atributem "noffolow" to jede již rok a nikdy problém nebyl, protože mám další stránky, kde odkazuji i bez atributu kamkoli a nevadí to, myslím si že problém nastal s tím , že všechny odkazy dostali atribut "sleduj dál" najednou. Jak tak ale poslední dobou procházím net, zdá se mi, že google postihuje poměrně bezhlavě kde, co. O tom, ale jinde.....

-- 24. 05. 2012 21:51 --

Tak mám ranky zpět, asi to opravdu udělal ten editor a sitemapa, nic jiného jsem neupravoval a po týdnu naskočil PR na hodnoty co byli předtím.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

petrxxx
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 15
Registrace: 09.05.2014
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vyčistit internet od bordelu je potřeba, takže jakoukoliv návštěvu živočichů jen vítám. Až to dorazí do ČR, jestli vůbec někdy, to zase bude nářku na každém rohu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Panda radi jako cerna ruka :)
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se