Aktuální události

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jeden z prvních českých virtuálních operátorů, Bleskmobil rozdává bonusový kredit v hodnotě 150 Kč všem novým zákazníkům této virtuální sítě. Získání kreditu zdarma je velmi jednoduché, kupón pro aktivaci bonusového kreditu naleznou čtenáři již 3. prosince v dceřiných novinách Blesk. (Zdroj)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Nevim, asi by mě to nepřevědčilo. Stejně jako nebudí u mě důvěru Kaktus mobil nebo Lama mobil :-D. Když pominu,, že mám neomezený tarif, tak bych asi řešil spíš cenu volání a další výhody.
Podobně soucítím s virtuálníma operátorama. Kdysi jsem používal Fajn operátora...dneska už přechodem operátorů na neomezené tarify za výhodnější ceny dávají virtuálním operátorum docela na prdel (možná se vyplatí tak pro call centra).

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
No, já jsem u O2 a asi bych nemělnil, dobíjet si nechci. Neomezený paušál, levná zahraniční data a fain cena je pro mě asi klíčová, než větší FUP.

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
Gomobil má asi nejlepší nabídku z virtuálů

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Momentálně používám Bonerix od O2. Jejich výhodnější tarif je docela good.

bonerix.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
O přechodu k virtuálnímu operátorovi přemýšlím již nějaký čas, ale k Blesku bych nešel už z přesvědčení. Jinak Tesco dává bonus stále, při každém dobití připisuje dvojnásobek kreditu.

beiciwr
WD Trader: 4.17/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.07.2012
Já aktuálně používám mobil.cz - přístup k internetu zdarma, takže posílám sms z oskárka úplně grátis.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se