Aktuální události

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,

nechtěl by jsem zatím strašit volbami, ani politkou. Nicméně zajímal by mě Váš názor. Když by se vám líbily nějaká strana a jejich politické názory, jste schopní tuto stranu dobrovolně podpořit tím, že dáte na své navštěvované stránky bannery zadarmo? Nedělám žádnou agitaci za žádnou stranu, jen silně uvažuji toto před volbami udělat.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já klidně,ale taková strana, která by si to u mně něčím zasloužila, ta tu bohužel ještě nikdy nebyla a připadá mi, že ani nebude.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Tak to mám zatím podobně. Názorově mě aktualně zaujal Babiš, uvidím, zdali mě přesvědčí. Viz jeho přednáška s Motejlkem http://www.youtube.com/watch?v=YIqLhPy4BoI

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Když jsem to četl, tak se mi vybavilo - volby? Cože? Zase? :)
Alespoň zase politici budou chvíli pořádně pracovat. Stranu, kterou bych volil aktuálně nemám, rozhodnu se až před. Ale volit určitě půjdu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak hlavně aby to pak nedopadlo jako " volím si tebe Pikaču" :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janal83
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.03.2013
Můj názor je ten, že Babiš jde do politiky čistě za jeho prospěchem...jeho obrovské podnikání úzce souvisí se státem(např. dotace,zákony které budou ovlivnovat jeho byznys, atp.)... Myslím, že tito lidé by neměli zasahovat do politiky...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se